w
googluj
pl

ResourcesExtract 1.18


ResourcesExtract jest bardzo prostym w użyciu narzędziem, które pozwala ''wydobywać'' grafiki ikon oraz inne multimedia (na przykład wideo lub kursory) z plików wykonawczych, takich jak EXE, DLL, OCX oraz CPL. Charakteryzuje się bardzo wysoką szybkością pracy, sporą automatyzacją oraz możliwie łatwą obsługą interfejsu.

Aby skorzystać z jego możliwości, wystarczy wskazać programowi ścieżkę wykonywalnego pliku, którym chcemy się zająć, oraz docelowy folder, w którym zostaną zapisane pliki wynikowe pracy aplikacji. Następnie do wyboru mamy kilka opcji, z których większość odpowiedzialna jest za ograniczenie obszaru pracy programu tylko do plików danego typu. Dzięki temu możemy na przykład zawęzić pole działania aplikacji tylko do wydobywania ikon z analizowanych plików.

W obszarze ustawień mamy również możliwość zdefiniowania jak głęboko w strukturę katalogów, podczas przeszukiwania zasobów analizowanego pliku wykonywalnego, ResourcesExtract ma się zagłębić. To ustawienie wpływa zarówno na ilość uzyskanych plików wynikowych, jak i szybkość pracy aplikacji. Po zakończonej pracy, dla ułatwienia użytkownika, automatycznie otwierany jest folder zawierający "wydobyte" pliki.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji Aplikacja dostępna jest również w wersji na starsze, niż Windows 98, systemy. Należy wówczas pobrać ten instalator.

Spolszczenie!
Aby ustawić język polski w programie, należy pobrać plik spolszczenia, który po rozpakowaniu archiwum wystarczy umieścić w folderze z aplikacją i ponownie uruchomić program.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ResourcesExtractResourcesExtract 1.18
Wersja stabilna 32-bitowa
0.03 MB | 2014-05-08
ResourcesExtract 1.18
Wersja stabilna 64-bitowa
0.04 MB | 2014-05-07
Spolszczenie do ResourcesExtract

Ilość pobrań: 556 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ResourcesExtract