w
googluj

Axialis IconGenerator 2.00


Axialis IconGenerator to bardzo rozbudowany i ciekawy program do tworzenia różnego rodzaju ikon. Pozwala stworzyć ikony niemal dowolnego typu, uwzględniając liczne ustawienia. W aplikacji dostępnych jest wiele wzorów, które wpisują się w kilka kategorii, w tym „płaskie” wzornictwo lub typowy design dla stylu Material znanego z platformy Android. Tworzone ikonki można przyozdabiać dodatkowymi piktogramami, dowolnie kolorować oraz modyfikować. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i praktycznie w niczym nie ogranicza kreatywności twórcy.

Aby wykorzystać istniejące w programie ikony, po uruchomieniu wystarczy w pierwszej kolejności wskazać na kategorię, z której przykładami chcemy się posłużyć. W tym celu należy wybrać odpowiedni wpis na drzewie kategorii z lewej strony. W głównym okienku przeładowane zostaną wówczas propozycje. Jest to etap, który może potrwać dłuższą chwilę, ze względu na renderowanie licznych grafik. Kiedy zostaną już załadowane, do edycji konkretnej ikony można przejść po kliknięciu na niej myszą. Zostanie ona wtedy wyświetlona w większym podglądzie z prawej strony. Stąd możemy edytować jej kolor (korzystając z wielu palet) oraz dodać do ikony piktogram, który umieścić można w jednym z jej rogów.

Kiedy wszystkie ustawienia zostaną zakończone, można przystąpić do generowania plików ikon. Na tym etapie mamy możliwość skorzystania z wielu opcji zapisu, w tym generowania różnego rodzaju plików wektorowych lub bitmap. Można również wskazać jakiej rozdzielczości pliki chcemy uzyskać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (9 głosów)

Strefa Download programu
Axialis IconGeneratorAxialis IconGenerator 2.00
Wersja stabilna
53.7 MB | 2021-04-17

Ilość pobrań: 253 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Axialis IconGenerator