w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 563
Wszystkich postów: 946519
Wszystkich tematów: 141354

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni
pl

Free Icon Tool 2.1.6


Free Icon Tool jest to program, który służy do wyodrębniania ikon i kursorów z zasobów różnego rodzaju plików (EXE, DLL, OCX, CPL i inne). Aplikacja umożliwia także wykonywanie podstawowych konwersji pomiędzy formatami graficznymi. Narzędzie wyróżnia się szybkim i bezproblemowym działaniem.

Program obsługuje się bardzo prosto, głównie za sprawą dobrze przemyślanego interfejsu użytkownika. W głównym oknie znajdziemy opcje odpowiadające za wczytywanie pojedynczych plików oraz skanowanie w poszukiwaniu ikon całych katalogów. Po chwili na liście wyświetlone zostaną miniatury wszystkich znalezionych obrazków.

Wyodrębnienie ikon jest możliwe na kilka sposobów - najprościej jest po prostu nacisnąć na przycisk "Eksport". W nowym oknie dialogowym możemy wybrać ścieżkę zapisu, interesujące nas rozdzielczości (od 16x16 pikseli do 256x256 pikseli), sposób interpretowania przezroczystości oraz docelowy format (obsługiwane rozszerzenia: ICO, BMP, PNG, JPEG, TIFF, PSD, TGA, PCX). Co ciekawe, Free Icon Tool pozwala na wielokrotne wyodrębnianie plików graficznych - w tym celu wystarczy zaznaczyć kilka pozycji na liście.

Aplikacja, jak sama nazwa wskazuje, jest darmowa. Narzędzie jest rozpowszechniane na zasadach licencji freeware.

Uwaga!
Kreator instalacyjny proponuje skopiowanie na dysk dodatkowych komponentów (RelevantKnowledge, pasek narzędziowy do przeglądarki internetowej). Nie są to elementy konieczne do poprawnego działania aplikacji - sugerujemy odrzucenie ich instalacji. W tym celu wybieramy opcję Decline w odpowiednich oknach dialogowych.

Spolszczenie!
Spolszczenie przygotowane przez redakcję Programosy.pl należy pobrać i rozpakować w katalogu Languages w miejscu instalacji aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Free Icon ToolFree Icon Tool 2.1.6
Wersja stabilna
1.5 MB | 2019-02-25
Spolszczenie do Free Icon Tool

Ilość pobrań: 2136 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Free Icon Tool