w
googluj

MiTeC Icon Explorer 5.2.0.0


MiTeC Icon Explorer jest programem, który pozwala przeszukać zasoby dowolnie dużych katalogów (nawet całe partycje), w poszukiwaniu plików ikon oraz zestawów ikon. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą wydobyć ikony z wybranych aplikacji, nie stosując do tego specjalistycznego, konkurencyjnego oprogramowania i bez zagłębiania się w ręczne poszukiwania odpowiednich plików w często skomplikowanej strukturze katalogów zainstalowanego programu.

Opisywany program jest prosty w obsłudze, a efektywność pracy wspomaga podział głównego obszaru roboczego na trzy mniejsze okienka, w których na bieżąco dysponujemy podglądem listy wyszukiwanych plików, zestawów ikonek oraz widokiem wybranej kolekcji. Aby rozpocząć przeszukiwanie komputera w celu znalezienia ikon, wystarczy w lewej części wskazać interesującą nas lokalizację startową. Jak wspomniano wcześniej, może to być dowolny katalog; cała jego zawartość, włącznie z podfolderami (zgodnie z domyślnymi ustawieniami), zostanie przeanalizowana. Wyniki są na bieżąco wyświetlane w okienku, a dalsze wyszukiwanie nie blokuje możliwości przeglądania w tym czasie szczegółów znalezionych już ikon.

Warto dodać, iż podczas wyszukiwania istnieje możliwość wprowadzania kilku preferencji, dzięki którym powinniśmy otrzymać wyniki bardziej zbliżone, do oczekiwanych. Do wyboru mamy między innymi opcję ignorowania duplikatów plików, wyłączenie wspomnianego zagłębiania się w podfoldery, czy też stworzenie maski dla nazw plików. Dodatkiem ułatwiającym odczyt wyszukanych plików jest możliwość zmiany koloru tła podglądu ikon.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MiTeC Icon ExplorerMiTeC Icon Explorer 5.2.0.0
Wersja stabilna
1.39 MB | 2019-03-12

Ilość pobrań: 164 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MiTeC Icon Explorer