w
googluj
pl

Greenfish Icon Editor Pro 3.6


Greenfish Icon Editor Pro to bazujący na otwartej licencji program, który służy zarządzaniu oraz tworzeniu kursorów, ikon i animacji. Dostępne opcje edycji oraz wbudowane narzędzia służące testowaniu stworzonych grafik pozwalają wykorzystywać program do profesjonalnych zastosowań.

Cały proces tworzenia nowego projektu jest bardzo prosty. Wystarczy uruchomić kreator nowej grafiki, który na początku poprosi nas o wybór docelowej rozdzielczości tworzonego pliku. Po tym etapie możemy już przystąpić do tworzenia ikony lub kursora. Narzędziami podobnym do tych, które są znane z prostych programów graficznych, możemy nakładać na pole projektu nowe elementy. Dostępne są narzędzie odręcznego rysowania, tworzenia kształtów czy wstawiania napisów. W program wbudowano także narzędzie do tworzenia gradientów oraz obsługę warstw, które mogą być dowolnie przemieszczane a ich widoczność zmieniania.

Ciekawym elementem programu jest prosty moduł testowy, który na dowolnym etapie produkcji ikony lub kursora, pozwala na jego przetestowania na tle kilku kolorystycznych fragmentów, aby przeanalizować, jak będzie się prezentować. Warto dodać, iż producent udostępnia na swojej stronie krótki film instruktażowy, który w przyjazny sposób przedstawia najważniejsze funkcje oprogramowania w telegraficznym skrócie.

Spolszczenie!
Aby aktywować polski język interfejsu, wystarczy z dowolnego poziomu programu nacisnąć przycisk F11, a następnie wybrać język polski z wyświetlonej listy.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
Greenfish Icon Editor ProGreenfish Icon Editor Pro 3.6
Wersja stabilna
4.73 MB | 2017-06-07

Ilość pobrań: 1229 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Greenfish Icon Editor Pro