w
googluj

SD Download Manager 2.0.2.0


SD Download Manager to prosty w obsłudze menadżer pobierania plików z Internetu, który, zgodnie z zapewnieniami producenta, nadaje się do zarządzania pobieraniem plików dowolnego typu. Jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy często pobierają duże, pojedyncze pliki z Sieci, jednak zazwyczaj czas pobierania znacznie przekracza ilość czasu, który w danym momencie poświęcany jest na pracę przy komputerze. Wówczas z pomocą przychodzi opisywany program, który umożliwia między innymi bezproblemowe wznawianie pobierania nawet po ponownym uruchomieniu komputera, a przy okazji wygodniejsze zarządzanie wszystkimi pobieraniami (w stosunku do standardowych rozwiązań oferowanych przez większość przeglądarek internetowych).

Kolejną ważną funkcją programu jest zwiększanie wydajności pobierania plików, dzięki zastosowaniu algorytmu korzystającego z 32 połączeń. W praktyce oznacza to, iż aplikacja dużo skuteczniej, niż klasyczne pobieranie plików, wykorzysta fizyczne możliwości naszego łącza, by w efekcie szybciej pobrać plik na komputer użytkownika. Wykorzystywanie wielu połączeń ma też swoje przełożenie na opcję "naprawiania" zepsutych linków. Program pozwala oczywiście na pobieranie wielu plików jednocześnie; dużym ułatwieniem jest moduł obserwujący, który automatycznie importuje do aplikacji skopiowane do schowka systemowego łącza plików do pobrania z Internetu.

W programie warto zwrócić uwagę na ustawienia, które pozwalają skontrolować wiele parametrów. Znajdują się wśród nich opcje związane z automatyzacją działań (te ustawienia mogą być również indywidualne dla każdego pobierania), wybór typów plików powiązanych z aplikacją, jak również ustawienia wyglądu samego interfejsu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SD Download ManagerSD Download Manager 2.0.2.0
Wersja stabilna
8.53 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 642 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
SD Download Manager