w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 265
Wszystkich postów: 904402
Wszystkich tematów: 127557

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6604 dni

SD Download Manager 2.0.2.0


SD Download Manager to prosty w obsłudze menadżer pobierania plików z Internetu, który, zgodnie z zapewnieniami producenta, nadaje się do zarządzania pobieraniem plików dowolnego typu. Jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy często pobierają duże, pojedyncze pliki z Sieci, jednak zazwyczaj czas pobierania znacznie przekracza ilość czasu, który w danym momencie poświęcany jest na pracę przy komputerze. Wówczas z pomocą przychodzi opisywany program, który umożliwia między innymi bezproblemowe wznawianie pobierania nawet po ponownym uruchomieniu komputera, a przy okazji wygodniejsze zarządzanie wszystkimi pobieraniami (w stosunku do standardowych rozwiązań oferowanych przez większość przeglądarek internetowych).

Kolejną ważną funkcją programu jest zwiększanie wydajności pobierania plików, dzięki zastosowaniu algorytmu korzystającego z 32 połączeń. W praktyce oznacza to, iż aplikacja dużo skuteczniej, niż klasyczne pobieranie plików, wykorzysta fizyczne możliwości naszego łącza, by w efekcie szybciej pobrać plik na komputer użytkownika. Wykorzystywanie wielu połączeń ma też swoje przełożenie na opcję "naprawiania" zepsutych linków. Program pozwala oczywiście na pobieranie wielu plików jednocześnie; dużym ułatwieniem jest moduł obserwujący, który automatycznie importuje do aplikacji skopiowane do schowka systemowego łącza plików do pobrania z Internetu.

W programie warto zwrócić uwagę na ustawienia, które pozwalają skontrolować wiele parametrów. Znajdują się wśród nich opcje związane z automatyzacją działań (te ustawienia mogą być również indywidualne dla każdego pobierania), wybór typów plików powiązanych z aplikacją, jak również ustawienia wyglądu samego interfejsu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SD Download ManagerSD Download Manager 2.0.2.0
Wersja stabilna
8.53 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 570 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
SD Download Manager