w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 98
Wszystkich postów: 904889
Wszystkich tematów: 127709

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7182 dni

VisualWget 2.6


VisualWget to przede wszystkim przyjazny wizualnie, łatwy w obsłudze menadżer pobierania, który jest nakładką graficzną na narzędzie Wget. Dzięki graficznemu interfejsowi cechuje się głównie dużo wygodniejszą dla przeciętnego użytkownika obsługą oraz dużo wyższą czytelnością wyświetlanych informacji. Możliwości aplikacji pozostały przy tym niezmienione.

Podobnie jak konsolowy odpowiednik, program pozwala wygodnie umieszczać kolejne pobierania na liście, a następnie skutecznie nimi zarządzać. Mamy możliwość pauzowania procesów pobierania w dowolnej chwili, aby później przywrócić ich aktywność w celu pobrania pliku do końca. Każde nowe pobieranie może zostać posortowane na liście według aktualnej szybkości transferu, pozostałego czasu pobierania czy rozmiaru. Pozycje mogą zostać również obarczone notatką o ich priorytecie (aby program odpowiednio zarządzał kolejką, najczęściej w przypadku wielu plików o dużych rozmiarach i stosunkowo wolnym łączu).

Dużą zaletą programu jest jego niskie zapotrzebowanie na systemowe zasoby; mimo wzbogacenia interfejsu o obsługę graficzną, nie obyło się to kosztem ogólnej wydajności aplikacji. Na uwagę zasługują również ustawienia programu, które pozwalają na kontrolę wielu parametrów naszego łącza oraz samego zachowania aplikacji. Dzięki temu będziemy mieli możliwość dostosowania działania narzędzia do naszych przyzwyczajeń podczas pracy z komputerem, tak, aby nie przeszkadzało nam w codziennej pracy.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
VisualWgetVisualWget 2.6
Wersja stabilna
1.01 MB | 2014-06-27

Ilość pobrań: 185 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
VisualWget
avatararrow
~Ala | 2015.02.25 19:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Link nie działa.
VisualWget 2.6