w
googluj

KooLoader 4.8.0.0


KooLoader to bezpłatny i bezpieczny menedżer pobierania plików, usprawniający proces pobierania danych z internetu.

Praca z programem jest intuicyjna i nieskomplikowana. KooLoadera na bieżąco monitoruje schowek w poszukiwaniu linków umożliwiających pobranie pliku. By rozpocząć proces pobierania, wystarczy zatem skopiować odpowiedni link do schowka i zatwierdzić całą operację w programie. Link można dodać również ręcznie, wklejając go w okno „Add URL”. Obsługiwane są zarówno standardowe linki HTTP, jak i odnośniki do serwerów FTP. Niestety, menedżer nie obsługuje plików protokołu torrent i innych sieci P2P.

KooLoader domyślnie rozbija każdy dodany plik na cztery segmenty, a następnie pobiera je równolegle w celu zwiększenia prędkości. W celu dalszego przyspieszenia pobierania, plik można rozbić na maksymalnie 8 części. Program obsługuje do 99 zadań pobierania równocześnie.

Ciekawą możliwością menedżera jest kolejkowanie zadań pobierania – dzięki tej funkcji możemy ustalić kolejność, w jakiej będą ściągane pliki, oraz efektywnie zarządzać czasem pracy komputera (np. przeznaczając noc na pobieranie większych porcji danych).

Podczas pobierania plików z poziomu przeglądarki często zdarza się, że nagły problem z internetem lub oprogramowaniem przerwie ściąganie, skazując nas na powtarzanie kilkugodzinnego procesu i marnotrawienie łącza. KooLoader eliminuje tego typu sytuacje – pobieranie można w każdej chwili przerwać i wznowić, a postęp ściągania pliku nie zeruje się po ewentualnych błędach systemu lub utracie połączenia sieciowego.

Polecamy KooLoader jako szybki i bezpieczny menedżer pobierania plików, ułatwiający codzienne ściąganie gigabajtów danych z internetu.

Uwaga!
Razem z programem domyślnie instalowane są zbędne paski narzędzi (toolbary) do przeglądarki internetowej. Jeśli nie życzymy sobie ich obecności, należy odznaczyć odpowiednie opcje podczas instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
KooLoaderKooLoader 4.8.0.0
Wersja stabilna
1.59 MB | 2016-05-10

Ilość pobrań: 391 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
KooLoader
avatararrow
Jerzy1208 | 2018.10.10 08:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program antywirusowy wykrył, że plik jest zawirusowany o dużym zagrożeniu. Proszę Was sprawdźcie ten program dokładnie.
KooLoader 4.8.0.0