w
googluj
pl

Download Ninja Build 33


Download Ninja to zaawansowany menadżer pobierania plików z Internetu, który zintegrowany został z modułem pozwalającym na zapisywanie na dysku komputera mediów między innymi z serwisów YouTube, Vimeo czy SoundCloud. Prócz wysokiej funkcjonalności, program cechuje się również nowoczesnym interfejsem, którego konstrukcja nawiązuje do rozwiązań znanych z najnowszych systemów Microsoftu bazujących na interfejsie Modern UI, mimo, iż Download Ninja przeznaczony jest również na starsze systemy operacyjne.

Obsługa aplikacji jest intuicyjna i wygodna, przez co pierwsze skorzystanie z możliwości programu nie wymaga zagłębiania się w instrukcję obsługi. Podstawowe funkcje uruchamiane są za pomocą czytelnych piktogramów, które znajdują się w górnej części okna programu. Za ich pomocą możemy dodać do kolejki nowy, pobierany plik, aktywować zapis filmu z kanału YouTube, zarządzać aktualnym statusem pobierania wszystkich plików lub przejść do menu konfiguracyjnego programu. Jest ono rozbudowane i pozwala na kontrolowanie ogólnych ustawień programu (związanych ze ścieżką zapisu czy zachowaniem aplikacji po ukończeniu pobierania), jak również parametrów sieci i zachowania systemowego schowka. Na podstawie źródeł pobieranych plików, Download Ninja potrafi samodzielnie dzielić pobierane przez użytkownika pliki i programy na odpowiednie podfoldery w podanej ścieżce.

Prócz tych wygodnych dodatków, Download Ninja jest po prostu bardzo dobrym menadżerem pobierania. Oferuje wszystkie typowe funkcje z tym związane, a więc możliwość pauzowania pobierania, zwiększania szybkości poprzez stosowanie wielokrotnych połączeń, jak również opcję przeglądania zawartości pobieranych plików przed ich całkowitym ukończeniem (możemy na przykład obejrzeć pobrane już fragmenty dużego pliku wideo). Przydatnymi dodatkami okażą się także wbudowany konwerter formatów oraz organizer, dzięki któremu zaplanujemy pobieranie wybranych plików o konkretnej porze.

Uwaga!
Program dostępny jest również jako rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Download NinjaDownload Ninja Build 33
Wersja stabilna
15.5 MB | 2015-06-19
przejdź
Download Ninja Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3504 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Download Ninja
avatararrow
tele02 | 2015.03.15 23:40
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Znaczek PL poproszę ...
Download Ninja Build 30
avatararrow
~Cyber2400 | 2014.08.17 00:25
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Kurde aż się ucieszyłem jak dziecko gdy sobie to wbiłem na kompa i do google chrome. W porównaniu do IDM jest lepszy bo chwyta z wszystkich linków i nie ma ograniczeń:) Do tego można wyłączyć program i po tygodniu wznowić pobieranie. Szczerze Polecam!
Download Ninja Build 23