w
googluj

TwistLoad Download Manager 0.1 Alpha


TwistLoad Download Manager to bardzo prosty w obsłudze menadżer pobierania dowolnych plików z Sieci. Choć jest w początkowej fazie swojego rozwoju (dostępna jest jedynie wersja Alpha), charakteryzuje się wysoką stabilnością i szybkością pracy. Stanowi ciekawą propozycję dla osób, które chciałyby korzystać z menadżera pobierania plików, jednak niekoniecznie są im potrzebne zaawansowane funkcje z tym związane.

Do opcji, które oferuje TwistLoad Download Manager zaliczyć należy dodawanie kolejnych pobierań poprzez wygodny kreator (automatycznie proponuje zapamiętany w schowku link, jako właściwy do rozpoczęcia pobierania pliku) oraz opcje związane z pauzowaniem i zatrzymywaniem pobierania. Niestety nie znajdziemy w nim konfiguracji priorytetów, ale zatrzymywanie oraz pauzowanie pobierań może odbywać się indywidualnie do każdego pliku.

Z poziomu programu mamy również możliwość edycji nazwy pliku, który w danej chwili jest pobierany. Warto tutaj zwrócić szczególną uwagę na to, iż mamy również możliwość zmiany rozszerzenia pliku, co z jednej strony może być przydatne, ale z drugiej (edytowane przez nieuwagę) może przyczynić się do dodatkowych kłopotów z jego przywróceniem. Ponieważ program bazuje na licencji z otwartym kodem, nowych jego edycji, prawdopodobnie rozszerzających funkcjonalność o dodatkowe opcje, można spodziewać się stosunkowo szybko, ponieważ każdy użytkownik czujący się na siłach, może wprowadzić swoje modyfikacje do kodu programu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
TwistLoad Download ManagerTwistLoad Download Manager 0.1 Alpha
Wersja rozwojowa
4.12 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 178 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
TwistLoad Download Manager
avatararrow
~Zbyh | 2015.02.26 09:22
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Ala, już działa.
TwistLoad Download Manager 0.1 Alpha
avatararrow
~Ala | 2015.02.25 19:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie można pobrać
TwistLoad Download Manager 0.1 Alpha