w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 264
Wszystkich postów: 904402
Wszystkich tematów: 127557

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6604 dni

File Downloader 1.0


File Downloader to prosty program wspomagający pobieranie plików, w którym możliwe jest dowolne pauzowanie pobierania oraz obsługa z poziomu wiersza poleceń. Zastosowanie aplikacji umożliwi użytkownikowi uniezależnienie pobierania plików z Internetu od przeglądarki, dzięki czemu na przykład na potrzeby pobierania dużych instalatorów, będzie mógł swobodnie zamknąć przeglądarkę, aby pobieranie pliku powierzyć opisywanej, niewielkiej aplikacji. Zajmuje ona dużo mniej zasobów sprzętowych, co przekłada się na zwiększenie wydajności komputera, w przypadku korzystania z innych programów w tym samym czasie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego interfejs sprowadza się do jednego okienka. Wystarczy w pierwszym z dostępnych pól wkleić bezpośredni adres linku pliku do pobrania, wybrać sposób zapisu, a następnie nacisnąć przycisk rozpoczynający pobieranie, by niemal natychmiast zostało ono uruchomione. Aktualny postęp wyświetlany jest na czytelnym pasku, który powiadamia o procencie pobranych danych, jak również szybkości łącza. W programie mamy możliwość pauzowania pobierania, jak również jego anulowania. To ostatnie poprzedzone jest odpowiednim powiadomieniem, które potwierdza decyzję użytkownika. To bardzo dobre rozwiązanie, którego często brakuje nawet w wiodących przeglądarkach internetowych. Dzięki takiemu niewielkiemu zabezpieczeniu, unikniemy przypadkowego anulowania pobierania pliku w przypadku przypadkowego kliknięcia na przycisk.

Nietypowym rozwiązaniem jest dostęp do aplikacji z poziomu konsoli systemowej. Pozwoli to bardziej zaawansowanym użytkownikom na obsługę programu poprzez wiersz polecenia. Składnia kluczowych poleceń znajduje się w opisie programu na stronie producenta.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
File DownloaderFile Downloader 1.0
Wersja stabilna
0.06 MB | 2015-01-13

Ilość pobrań: 286 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
File Downloader