w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 235
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni
pl

Scanitto Pro 3.19


Scanitto Pro to kompleksowane narzędzie do zarządzania procesem skanowania dokumentów. Program pozwala na szybkie zapisanie skanów na dysku twardym, a następnie przeprowadzenie ich podstawowej obróbki.

Zasadniczym zadaniem narzędzia jest umożliwienie jak najwygodniejszego skanowania. Do dyspozycji mamy szereg opcji konfiguracyjnych, które pozwolą nam na dostosowanie działania urządzenia do własnych potrzeb. Możemy zmienić między innymi: tryb działania (kolor, skala szarości, czarny i biały), rozdzielczość, rozmiar, jasność, poziom kontrastu, nazwę pliku wynikowego, format (BMP, JPG, TIFF, JP2, PNG) oraz katalog docelowy. Co ciekawe, zeskanowane obrazy można błyskawicznie przenieść do drukarki.

Niezwykle istotną częścią programu jest moduł do rozpoznawania znaków (Optical Character Recognition, w skrócie OCR). Aplikacja potrafi odczytać tekst z całkiem niezłą dokładnością. Proces składa się z trzech kroków - usuwania szumów, analizy układu i właściwego rozpoznawania. Warta uwagi jest również dobra szybkość działania (wspierane są procesory wielordzeniowe). Pakiet obsługuje języki: angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki, francuski.

Pozostałe cechy programu:
- obracanie obrazu w lewo/prawo,
- usuwanie i zmiana nazwy plików graficznych,
- eksport do dokumentu PDF bądź formatu TIFF (dodatkowo możliwa jest obsługa kompresji),
- pomijanie pustych stron i automatyczne wykrywanie krawędzi,
- wsparcie skanowania w trybach ADF i Duplex,
- zapis szczegółowych logów z działania.

Narzędzie wyróżnia się prostym interfejsem. Okno zostało podzielone na trzy części - konfigurację skanera, podgląd zeskanowanego obrazu i menadżer plików graficznych. Obsługa nie powinna sprawić problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. W razie jakichkolwiek wątpliwości, warto zapoznać się z krótką instrukcją obsługi. Można ją pobrać z oficjalnej strony projektu.

Ograniczenia!
Scanitto Pro jest dostępny w wersji testowej typu trial. Aplikacja działa przez 30 dni, wyświetlając jednocześnie komunikat o możliwości zakupu pełnego wydania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
ScanittoScanitto Pro 3.19
Wersja stabilna
12.69 MB | 2017-12-13

Ilość pobrań: 2871 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (1)
Scanitto
avatararrow
~Ryszard | 2014.11.30 12:46
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program działa, ale jest bardzo ubogi i koszmarnie wolny. Dużym minusem jest brak dostępu do oryginalnego interfejsu skanera. Są sporo lepsze aplikacje, często darmowe.
Scanitto Pro 2.17.29.249