w
googluj

RadioCast 1.0


RadioCast to niewielka aplikacja umożliwiająca wyszukiwanie internetowych stacji radiowych z całego świata. Możemy wybierać spośród mnóstwa kategorii muzycznych. Program sam w sobie nie odtwarza dźwięku, podwójne kliknięcie w daną stację otworzy strumień radia w domyślnym odtwarzaczu, którego używamy do multimediów. Można ustawić, aby strumienie były odtwarzane jako lista Windows Media Player.

Poszukiwanie stacji radiowych może odbywać się na dwa sposoby – poprzez przeglądanie kategorii, bądź też przez wpisanie w pasku wyszukiwania danej frazy, co jednak pozwala tylko na dopasowanie wyników wyświetlanych w liście kategorii.

Interfejs graficzny aplikacji jest bardzo prosty, przekłada się to na lekkość programu i jego szybkość działania. RadioCast nie wymaga instalacji, działa od razu po uruchomieniu pliku exe. Obsługa jest bardzo łatwa i sprowadza się do wyboru kategorii oraz włączenia danej stacji.

RadioCast nie jest na pewno wybitną aplikacją do odtwarzania strumieni radiowych, jednak wielkim plusem program jest mnogość stacji, jakie potrafi wyszukać oraz ogromy wybór kategorii muzycznych.

Wymagania!
Do działania programu wymagane są biblioteki .NET Framework oraz połączenie z internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
RadioCastRadioCast 1.0
Wersja stabilna
0.73 MB | 2013-06-09

Ilość pobrań: 505 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
RadioCast