w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 287
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

Power8 1.5.3.796


Power8 to dodatek służący do zmiany wyglądu i zachowania Menu Start. Narzędzie wprowadza szereg modyfikacji w tym niezwykle istotnym elemencie interfejsu użytkownika. Usprawni tym samym codzienną pracę na komputerze i sprawi, że dostęp do oprogramowania, paneli konfiguracyjnych czy dokumentów stanie się łatwiejszy. Program będzie szczególnie przydatny dla użytkowników systemu Windows 8 (powstał jako alternatywa dla interfejsu Metro), niemniej działa również na wydaniach XP SP3, Vista i Seven. W zależności od posiadanej wersji systemu aplikacja zadziała niezależnie bądź jako "nakładka" na pasek, np. w Windows 7 działa jako dodatkowy pasek start, natomiast w Windows XP jako nakładka na pasek.

Usprawnienia i nowe funkcje udostępniane przez Power8:
- wygląd przypominający przycisk "Pokaż pulpit",
- dostęp do przycisków zarządzających zasilaniem i sesją (zamknięcie komputera, restart, uśpienie, hibernacja, wylogowanie, uruchomienie wygaszacza, blokada),
- menu wyświetlające pełną listę zainstalowanego oprogramowania (w stylu starszych wersji systemu Windows),
- wyszukiwarka pozwalająca na szybkie znalezienie aplikacji i przeglądnięcie zawartości dysków lokalnych/sieciowych,
- rozwijane menu dla: Komputera, Panelu Sterowania, Bibliotek, Narzędzi Administracyjnych, Połączeń Sieciowych,
- przypinanie i odpinanie skrótów.

Program jest lekki oraz bezpieczny w użyciu. Nie zostawia pozostałości w rejestrze i na dysku twardym, nie wprowadza także zaawansowanych, trudnych do przywrócenia modyfikacji w systemie operacyjnym. Aplikację zamkniemy za pomocą odpowiedniej opcji w menu dostępnym po naciśnięciu prawego przycisku myszy. Możemy także uaktywnić sprawdzanie aktualizacji oraz dodać skrót do autostartu.

Projekt jest rozwijany na zasadach licencji GNU GPL. Posiada otwarty kod źródłowy oraz podstawową dokumentację. Szczegółowe informacje na temat planów rozwoju i znanych błędów znajdziemy na oficjalnej stronie.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4 lub wyższej (producent sugeruje wersję 4.5).

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Power8Power8 1.5.3.796
Wersja stabilna
0.6 MB | 2014-07-12

Ilość pobrań: 284 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Power8