w
googluj

Photo Pos Pro 1.90.6


Photo Pos Pro to rozbudowane narzędzie do obróbki grafiki rastrowej np. zdjęć. Chociaż dostępny jest zupełnie za darmo, pod wieloma względami niemal dorównuje drogiemu produktowi firmy Adobe - Photoshop. Niestety, Photo Pos Pro nie jest dostępny w języku polskim.

Program oferuje możliwość pracy na warstwach, maskach, wykorzystywanie wielu różnych filtrów (m.in. w celu poprawienia jakości zdjęć) i efektów specjalnych. Wbudowana w aplikację przeglądarka plików graficznych pozwala szybko odnaleźć szukany obraz w celu edycji. Program zawiera proste dodatki dla webmasterów, jak np. szybkie utworzenie strony ze zdjęciami, tworzenie mapy linków na obrazku. Możliwe jest także dodawanie efektownych ramek, obiektów, przycisków, napisów, tworzenie kolaży. Do aplikacji dołączone są przykładowe zdjęcia zwierząt, kwiatów i krajobrazów.

Photo Pos Pro to duże możliwości odnośnie edytowania zdjęć i grafik pod względem kolorów, oświetlenia, efektów. Także zarządzenie interfejsem pozwala na wiele modyfikacji, przez co i tak całkiem intuicyjny interfejs można dostosować do własnych upodobań. Dodając do tego niewielkie wymagania systemowe, warto zwrócić uwagę na ten bezpłatny, rozbudowany program graficzny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (9 głosów)

Strefa Download programu
Photo Pos ProPhoto Pos Pro 1.90.6
Wersja stabilna
46.71 MB | 2016-08-14

Ilość pobrań: 1679 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Photo Pos Pro