w
googluj

Spesoft Image Converter 2.75


Spesoft Image Converter - konwerter plików graficznych. Program wyróżnia się przede wszystkim czytelnym interfejsem i szybkim, stabilnym działaniem. Aplikacja przeprowadza użytkownika przez poszczególne etapy konwersji - proces modyfikacji danych składa się z kilku prostych kroków:

• Ustalenie trybu pracy. Program pozwala na zmianę formatu pojedynczego zdjęcia jak również przetworzenie zawartości całych katalogów.

• Wybranie plików graficznych lub katalogu.

• Wybranie docelowego formatu i opcjonalne dostosowanie ustawień (przede wszystkim jakości kompresji). Aplikacja radzi sobie z konwersją kilkudziesięciu formatów, pozwala między innymi na zapis w postaci dokumentów PDF. Jest wyposażona również w prosty moduł odczytujący tekst z grafik (OCR) - sprawdza się jednak w przypadku bardzo czytelnych obrazów z alfabetem łacińskim.

• Kalibracja dodatkowych ustawień. Dostępny jest zestaw podstawowych przekształceń (obrót o kąt, przerzucenie w poziomie/pionie, przycięcie o zadaną ilość pikseli, zmiana rozmiaru obrazu). Użytkownik może zmienić również jasność, nasycenie, barwę i skorzystać z filtrów (rozmazanie lub wyostrzenie, zmiana kontrastu).

• Końcowym etapem jest wybór katalogu docelowego. Po zakończonej pracy można rozpocząć nowy proces przetwarzania lub zamknąć aplikację.

Ciekawą opcją jest również tworzenie feedów RSS. Po wpisaniu tytułu, opisu, adresu strony internetowej oraz adresu kanału, program automatycznie generuje plik XML oraz grafiki w dwóch rozmiarach (miniaturka oraz oryginalna rozdzielczość).

Program rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Całość kompatybilna z wszystkimi nowymi wydaniami systemu Windows, niemniej program zadziała nawet na wersji 98. Interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Spesoft Image ConverterSpesoft Image Converter 2.75
Wersja stabilna
34.4 MB | 2014-06-02

Ilość pobrań: 276 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Spesoft Image Converter