w
googluj

AKVIS Magnifier 9.7.1282


AKVIS Magnifier to narzędzie do zmiany rozdzielczości plików graficznych. Korzysta z zaawansowanych algorytmów matematycznych, umożliwiających pozbycie się niepożądanych efektów pikselizacji i rozmycia - wynikowe dane charakteryzują się zdecydowanie lepszą jakością. Aplikacja pozwala tym samym na dostosowanie zdjęć i innych obrazów do wielkoformatowych publikacji. Obsługuje najpopularniejsze formaty (JPEG, RAW, PNG, BMP, TIFF), wspiera kilka trybów zapisu kolorów i posiada wbudowaną funkcję drukowania.

Program wyróżnia się prostą obsługą. Przystępny interfejs nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi. Dla mniej doświadczonych przygotowano także tryb "Express", ograniczający ilość dostępnych opcji konfiguracyjnych do minimum. W razie potrzeby dostosować można w prosty sposób preferowaną rozdzielczość (dostępnych kilka jednostek długości) oraz parametry obrazu takie jak wygładzanie rogów, efekt ziarna, usuwanie artefaktów, wyostrzenie. Efekt można podejrzeć przed zapisem w głównym oknie. Interesującą funkcją jest również przetwarzanie całych katalogów - wystarczy wybrać docelowy format i predefiniowanych zestaw ustawień, a aplikacja zajmie się resztą.

Aplikacja dostępna w wersji testowej typu trial, działającej przez 10 dni od daty instalacji. Narzędzie posiada 4 wersje licencyjne, różniące się funkcjonalnością, trybem działania (plugin do Adobe Photoshop/Photoshop Elements lub standardowa aplikacja), ceną i możliwością wykorzystania w zastosowaniach komercyjnych. Interfejs i dokumentacja w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AKVIS MagnifierAKVIS Magnifier 9.7.1282
Wersja stabilna 32-bitowa
44.5 MB | 2019-03-28
AKVIS Magnifier 10.0.1366
Wersja stabilna 64-bitowa
575 MB | 2020-03-24

Ilość pobrań: 609 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
AKVIS Magnifier
avatararrow
~Proactive | 2011.09.15 01:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wyostrza konkret.