w
googluj

LogoMaker 4.0


LogoMaker to, jak sama nazwa wskazuje, program do tworzenia logo. Spośród wielu innych wyróżnia się wyjątkową prostotą użytkowania połączoną z szerokimi możliwościami.

Aplikacja posiada bardzo wiele wbudowanych obiektów, z których możemy korzystać przy tworzeniu naszego własnego logo. Praca z programem polega na wybieraniu obiektów i nakładaniu ich na obszar kartki. Każdy z nich możemy dowolnie dostosowywać przez zmianę rozmiarów oraz kolorów, obracanie, dodawanie cienia, filtrów i wielu innych wbudowanych efektów. Nakładając kolejne elementy, tworzymy nowe warstwy. W osobnym oknie widzimy kolejność tych warstw, która ma wpływ na to, jaki element jest na wierzchu, a jaki pod spodem. Oprócz tego istnieje opcja blokowania wybranych warstw przed ich modyfikacją. Na obraz możemy również nałożyć teksty, kształty oraz własne obrazy z naszego komputera.

Po przejściu na zakładkę Shape editor narzędzie pozwala również na tworzenie własnych obiektów, zapisanie ich i późniejsze korzystanie z nich przy tworzeniu naszego logo. Natomiast na zakładce Templates znajdziemy zbiór przykładowych logo podzielonych na dziedziny, jakich dotyczą.

Stworzoną przez nas prace możemy zapisać jako projekt o rozszerzeniu GBL, który będziemy mogli później odtworzyć w programie i kontynuować pracę, a gdy już projekt będzie gotowy, program daje nam możliwość eksportu obrazu do pliku graficznego w formacie JPEG, BMP, PNG, TIF, GIF lub PDF.

LogoMaker jest programem płatnym. Zamieszczona wersja pozwala na korzystanie z aplikacji jedynie przez 10 dni, a na każde stworzone logo nałożony zostanie znak wodny z napisem "TRIAL".
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
LogoMakerLogoMaker 4.0
Wersja stabilna
349.51 MB | 2013-11-14

Ilość pobrań: 1820 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
LogoMaker
avatararrow
~Ozzy | 2011.10.12 03:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program daje rade ale ten napis TRIAL - jakaś masakra.