w
googluj

PDF Rotator 1.2.0


PDF Rotator to niewielki program do obracania zawartości dokumentów PDF. Aplikacja charakteryzuje się bezproblemowym oraz szybkim działaniem. Ważną cechą narzędzia jest możliwość masowej modyfikacji dużych zbiorów plików (także zabezpieczonych). Dokumenty będą przetwarzane w trybie wsadowym, według wcześniej ustalonej kolejki - po zakończeniu wszystkich operacji zostaniemy powiadomieni stosownym komunikatem dźwiękowym.

Program charakteryzuje się przyjaznym, maksymalnie uproszczonym interfejsem. Obsługa dostępnych funkcji jest bardzo prosta i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Na początku pracy z aplikacją musimy wczytać listę dokumentów, które chcemy zmodyfikować. Możemy to zrobić za pomocą okna dialogowego bądź metody "Przeciągnij i Upuść". W dalszej kolejności odpowiednio dobieramy pozostałe opcje konfiguracyjne - wskazujemy katalog docelowy, ustalamy zakres stron branych pod uwagę, a następnie wybieramy jedną z trzech metod obracania (o 90 lub 180 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara, o 90 stopni przeciwnie do ruchu wskazówek zegara). Przetwarzanie rozpoczyna się po naciśnięciu na przycisk "Rotate PDF Now!". Po zakończeniu procesu otworzony zostanie folder zapisu plików.

PDF Rotator jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. W przypadku jakichkolwiek problemów, warto odwiedzić oficjalną stronę projektu.

Uwaga!
Dla użytkowników zainteresowanych obracaniem materiałów filmowych, polecamy analogiczny program o nazwie Video Rotator.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PDF RotatorPDF Rotator 1.2.0
Wersja stabilna
4.29 MB | 2018-02-01

Ilość pobrań: 2710 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
PDF Rotator
avatararrow
~zete | 2015.02.24 09:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wersja może i stabilna, ale nie free
PDF Rotator 1.0