w
googluj

PDF reDirect 2.5.2


PDF reDirect - darmowy program do konwersji dokumentów do formatu PDF. Program, jak większość konwerterów PDF, instaluje się w systemie jako wirtualna drukarka, tak więc formatem wejściowym może być praktycznie plik każdego typu - wystarczy, aby aplikacja otwierająca dany plik posiadała opcję wydruku.

Aby dostać się do okna programu, musimy zlecić wydrukowanie danego pliku przy użyciu drukarki "PDF reDrirect". W programie głównym znajduje się okno pozwalające na dostęp do struktury plików komputera oraz lista dokumentów do przetworzenia na PDF. Nie oznacza to, że możemy masowo skonwertować wiele plików, ale że wszystkie pliki znajdujące się na tej liście zostaną połączone i stworzą jeden plik PDF. Oczywiście aplikacja pozwala na ustalenie kolejności plików w dokumencie wyjściowym. Aby mieć pewność jak będzie wyglądał wyjściowy PDF, cały czas mamy do dyspozycji mały podgląd każdej ze stron.

Do opcji dostosowania dokumentu PDF należą również wybór jakości pliku wyjściowego, kolorystyka, opcja obrócenia stron o wielokrotności kąta prostego oraz zakodowanie pliku hasłem. Jeśli wejdziemy do zaawansowanych ustawień, będziemy mogli ustalić marginesy dla dokumentu, rozmiar strony, orientację papieru, jakość DPI, liczbę stron na arkusz i wiele podobnych funkcji dostępnych przy drukowaniu dokumentów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
PDF reDirectPDF reDirect 2.5.2
Wersja stabilna
7.1 MB | 2011-07-29

Ilość pobrań: 993 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (1)
PDF reDirect
avatararrow
~Szymek | 2011.07.29 09:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Sporo tych programów z wirtualną drukarką.