w
googluj

3DPageFlip PDF to Flash 3.0


3DPageFlip PDF to Flash - darmowy program do konwertowania plików PDF do formatu SWF, czyli popularnych animacji i treści multimedialnych Flash. Program może być szczególnie przydatny w przypadku konieczności umieszczenia dokumentu (katalog produktów, instrukcja obsługi) na stronie internetowej bez jednoczesnego wymuszania na użytkowniku ręcznego pobierania danych na dysk twardy komputera. Aplikacja działa w trzech trybach:

• Standardowy interfejs pozwalający na wczytanie listy plików bądź katalogu, z którego zostaną wyodrębnione dokumenty. Wybrane dane widoczne są na czytelnej liście, a informacje o procesie konwersji aktualizowane są w okienku z logami.

• Tryb monitora. Użytkownik wybiera katalog wejściowy i wyjściowy oraz ścieżkę, w której przechowywane będą informacje dotyczące działania. Każdy plik PDF skopiowany do podanego katalogu wejściowego zostaje automatycznie skonwertowany. Dodatkowo program można zminimalizować do zasobnika systemowego, by nie przeszkadzał w bieżącej pracy na komputerze.

• Prosty interfejs linii poleceń, udostępniający zestaw dwóch parametrów (ścieżka wejściowa i wyjściowa), niezbędnych do dokonania konwersji.

Aplikacja niezwykle intuicyjna w obsłudze. Pomimo kilku drobnych niedociągnięć (niewielkie problemy ze stabilnością) sprawuje się całkiem przyzwoicie i co równie ważne - jest całkowicie darmowa, również do zastosowań niekomercyjnych. Interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
3DPageFlip PDF to Flash3DPageFlip PDF to Flash 3.0
Wersja stabilna
2.71 MB | 2014-01-24

Ilość pobrań: 1737 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
3DPageFlip PDF to Flash
avatararrow
~junior | 2012.01.27 13:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
kiepski program, sam przewija kartki po otwarciu... n/c
3DPageFlip PDF to Flash 1.0
avatararrow
~jarek | 2011.09.14 17:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawe czy po konwersji fajnie to wygląda, dajcie linka do czegoś stworzonego.