w
googluj
pl

PDFMate Free PDF Converter 1.88


PDFMate Free PDF Converter to narzędzie do konwersji dokumentów PDF. Format ten upowszechnił się do tego stopnia, że jedną z niezbędnych aplikacji na dysku twardym komputera jest odpowiedni czytnik (Adobe Reader, Foxit Reader). Problem pojawia się jednak w sytuacji, gdy potrzebujemy przenieść swoje dokumenty na urządzenie nie odczytujące plików PDF. Może to być telefon komórkowy, przeglądarka e-booków bądź odtwarzacz MP4. Tu do akcji wkracza właśnie opisywana aplikacja.

Program pozwala użytkownikowi na zmianę dokumentów PDF na format bardziej przyjazny dla urządzeń multimedialnych. Warto zaznaczyć, że aplikacja zachowuje strukturę konwertowanych plików - formatowanie, zdjęcia, wektory i inne elementy składowe. Wśród wynikowych formatów znajdują się:
- pliki EPUB (kompatybilne z większością czytników książek elektronicznych),
- pliki tekstowe,
- pliki graficzne,
- dokumenty HTML,
- animacje Flash (rozszerzenie SWF).

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Intuicyjny, nowoczesny interfejs pozwala użytkownikowi na błyskawiczne dokonanie konwersji bez znajomości obsługi komputera. Program umożliwia konwertowanie nieograniczonej liczby dokumentów w pojedynczym procesie. Wystarczy po prostu załadować pliki PDF, wybrać format i lokalizację oraz nacisnąć na przycisk Convert. Aplikacja zajmie się resztą, pozwalając po zakończeniu przetwarzania na podgląd wyników w docelowym katalogu.

Aplikacja, jak sama nazwa wskazuje, jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Do programu dołączona jest krótka instrukcja obsługi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (10 głosów)

Strefa Download programu
PDFMate Free PDF ConverterPDFMate Free PDF Converter 1.88
Wersja stabilna
34.63 MB | 2018-06-20

Ilość pobrań: 2826 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (2)
PDFMate Free PDF Converter
avatararrow
~Realista | 2015.12.11 14:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pliki docx nie otwierają się po konwersji w word mówiąc, że plik jest uszkodzony.
Na końcu każdej linii jest znak końca lini ;-(
PDFMate Free PDF Converter 1.7.5
avatararrow
~Remistenes | 2012.08.01 13:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Szybki program do konwersji angielskich plików pdf do formatu epub. Niestety, w polskich warunkach nie radzi sobie na razie w wersji 1.32 z polskimi ogonkami, i wynikowy plik epub jeśli ma ogonki, to ma wstawiane przed nie spacje, a i nie ma poprawnie wyświetlanej litery ż. Super narzędzie do konwersji dokumentów bez polskich znaków.
PDFMate Free PDF Converter 1.32