w
googluj

Free PDF Converter 5.09


Free PDF Converter - narzędzie do konwertowania danych do formatu PDF. Program wbrew nazwie nie jest darmowy - bezpłatnie można przetestować jedynie wersję próbną, niemniej posiada ona ograniczoną funkcjonalność (dodawanie znaku wodnego, informowanie o możliwości zakupu podczas każdego startu).

Aplikacja radzi sobie z obsługą około 150 rodzajów plików, w tym popularnych rozszerzeń pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), tekstu, stron internetowych czy zdjęć. Charakteryzuje się przy tym nieskomplikowaną obsługą i przyjaznym dla początkującego użytkownika interfejsem. Czytelne, duże przyciski, lista zawierająca potrzebne informacje oraz okno pozwalające na dostęp do wszystkich niezbędnych opcji to główne ułatwienia, pozwalające na szybkie przystąpienie do działania. Do zmiany formatu konieczne jest przede wszystkim wczytanie danych. Można to uczynić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wybranie plików w standardowym oknie systemowym. Drugim natomiast wybranie katalogu - aplikacja sama znajdzie obsługiwane pliki. Następnie należy zaznaczyć na liście pozycje, które mają zostać skonwertowane, wybrać katalog docelowy i nacisnąć na przycisk rozpoczynający przetwarzanie.

Producent wyposażył aplikację w kilka dodatkowych opcji. Dokumenty PDF można zabezpieczyć hasłem. W prosty sposób przebiega również zmiana nazw, otwieranie folderów z plikami i podgląd właściwości. Dostępne są ponadto dwie skórki oraz kilka wersji językowych interfejsu. Brak wśród nich jednak polskiego tłumaczenia. Co istotne, Free PDF Converter nie wymaga pobierania dodatkowych bibliotek i aplikacji - wszystkie niezbędne dane umieszczone są w paczce instalacyjnej.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Free PDF ConverterFree PDF Converter 5.09
Wersja stabilna
45.5 MB | 2011-12-13

Ilość pobrań: 2374 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (6)
Free PDF Converter
avatararrow
~rapax | 2011.11.02 08:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do Razz-Nie napisałem że redakcja wprowadza w błąd,a producent,który pisze w nazwie FREE,a jest to Trial.
avatararrow
~Razz | 2011.11.02 08:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@rapax, na samym początku opisu jest info, że nie jest to darmowy program. Raczej mało kto pobiera program nie znając go i patrząc tylko na nazwę, nie czytając opisu :) - a jest to ujęte na samym początku + na dole.
avatararrow
~rapax | 2011.11.02 08:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do Leo-To nie jest inna bajka.Skoro pisze FREE,to sama nazwa wskazuje że jest darmowy.Producent wprowadza w błąd potencjalnych użytkowników programu.
avatararrow
~Leo | 2011.10.08 10:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@rapax, a gdzie pisze, że to jest Free? dokładnie pisze, że to jest Trial, a że w nazwie ma Free to już inna bajka, i pretensje możesz mieć do producenta, że tak nazwał swój produkt :)
avatararrow
~rapax | 2011.10.08 08:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
On jest taki FREE jak ja eskimos.
avatararrow
~Daro | 2011.09.14 23:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak nie jest darmowy to thx.