w
googluj
pl

PDFMate Free PDF Merger 1.09


PDFMate Free PDF Merger to solidne narzędzie do konwersji PDF. Aplikacja przyda się do kilku zadań, sprawiających często problemy mniej doświadczonym użytkownikom. Mowa o łączeniu i dzieleniu plików PDF, usuwaniu niepotrzebnych fragmentów, przygotowywaniu do druku oraz tworzeniu dokumentów na podstawie plików graficznych (BMP, JPG, PNG, TIF). Program sprawdzi się na przykład w przypadku konieczności wysłania wyników skanowania w bardziej przyjaznym i poręcznym formacie. Narzędzie wyróżnia się bardzo prostą obsługą.

Na początku pracy z programem powinniśmy wybrać pliki, które chcemy skonwertować. Można to zrobić na dwa sposoby - skorzystać ze standardowego okna dialogowego bądź po prostu przeciągnąć dane na główne okno aplikacji. Po chwili na liście zobaczymy wczytane pozycje, wraz z dodatkowymi informacjami (rozmiar, liczba stron). Kolejnym zadaniem jest dopasowanie wynikowego dokumentu do potrzeb. Przede wszystkim należy ustawić pliki w odpowiedniej kolejności (w celu używamy strzałek Up/Down) oraz wybrać, których fragmentów chcemy użyć. Po dwukrotnym naciśnięciu na element listy, w nowym oknie definiujemy przedział stron. Ostatnim etapem jest zmiana układu i rozmiaru strony. Opcjonalnie można także zabezpieczyć dokument hasłem oraz zablokować niektóre opcje (edycja, kopiowanie, drukowanie). Po wybraniu docelowego katalogu i nazwy pliku oraz upewnieniu się, że wszystkie ustawienia są dobrze dobrane, możemy rozpocząć konwersję - wystarczy nacisnąć na przycisk Build. Po kilku sekundach w Eksploratorze Windows zostanie otwarty folder z gotowym dokumentem.

PDFMate Free PDF Merger, jak sama nazwa wskazuje, jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Program działa sprawnie oraz w zasadzie bezproblemowo - jest z pewnością warty wypróbowania.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
PDFMate Free PDF MergerPDFMate Free PDF Merger 1.09
Wersja stabilna
4.82 MB | 2015-01-16
przejdź
PDFMate Free PDF Merger Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 2052 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
PDFMate Free PDF Merger