w
googluj

Panda Cloud Cleaner 1.1.10


Panda Cloud Cleaner to skaner wykrywający wirusy oraz pozostałe malware przy zastosowaniu chmury Panda Security i definicji złośliwego oprogramowania w niej zawartych. Program skanuje system oraz wszystkie dyski, a także wybrane foldery i pliki. Po skanowaniu, dane zostają przebadane w chmurze, po czym wyświetlany jest raport dotyczący infekcji i podejrzanych plików obecnych w naszym komputerze.

Analiza zagrożeń przebiega bardzo szybko, dzięki olbrzymiej wydajności przetwarzania danych w chmurze. Zaawansowane funkcje skanera pozwalają na zakończenie wszystkich mniej istotnych procesów (być może należących właśnie do malware) oraz uwolnienie plików, których np. nie da się usunąć, bo zostały zablokowane przez złośliwe oprogramowanie. Można także przesłać na serwery chmury do 20 wątpliwych pod względem bezpieczeństwa plików, by ocenić ich szkodliwość.

Aplikacja posiada elegancką szatę graficzną. Obsługa programu jest bardzo łatwa, nawet używanie zaawansowanych opcji nie przysporzy nikomu problemów. Niestety, aby przeprowadzić kolejne skanowanie już po zakończonej analizie, program należy uruchomić ponownie.

Panda Cloud Cleaner, stworzony przez znaną firmę Panda Security, jest szybkim i efektywnym skanerem anty-malware, o dużej wykrywalności złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie przeprowadza automatycznego skanowania, nie oferuje także ochrony w czasie rzeczywistym, jednak z powodzeniem może działać jako wsparcie dla zainstalowanego antywirusa. Użytkownicy docenią również dopracowany interfejs graficzny i prostotę obsługi tego programu.

Wymagania!
Do analizy zebranych podczas skanowania danych w chmurze wymagane jest połączenie z internetem. Sam program może jednak przeprowadzić także skanowanie bez łączności, ponieważ posiada wbudowane definicje wirusów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (23 głosów)

Strefa Download programu
Panda Cloud CleanerPanda Cloud Cleaner 1.1.10
Wersja stabilna
36.42 MB | 2017-06-24

Ilość pobrań: 2292 | W tym miesiącu: 33 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (3)
Panda Cloud Cleaner
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.13 12:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pokazuje podejrzane wpisy tam, gdzie inne programy sygnalizują 'czysto'. Może nadwrażliwość, ale czyściłam i system nadal funkcjonuje, więc moim zdaniem warto uruchomić jako dodatkowy od czasu do czasu.
Panda Cloud Cleaner 1.1.10
avatararrow
XenPanther | 2014.09.22 16:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skoro blokuje program "Paseczek", to powinno wysłać się taki plik do laboratorium Pandy, by uznać go za nieszkodliwy. Najwyraźniej korzysta z jakiejś podejrzanej biblioteki i stąd ten efekt. Osobiście bardzo wydajny i o dużej wykrywalność. Jeden z lepszych. ;)
Panda Cloud Cleaner 1.0.104
avatararrow
andrzejjajko | 2013.07.29 18:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
fajny ale program paseczek wykrywa jako wirus więc nadwrażliwy jest antywirus ten
Panda Cloud Cleaner 1.0.52