w
googluj
pl

Pamela for Skype 4.9.0.80


Pamela for Skype - aplikacja będąca rozszerzeniem programu Skype udostępniająca funkcje automatycznej sekretarki, a więc automatyczne opowiadanie podczas naszej nieobecności, nagrywanie rozmów, zarządzanie wszystkimi nagraniami, itp.

Automatyczna sekretarka pozwala na ustawienie automatycznej odpowiedzi do osoby, która próbuje się z nami skontaktować. Dostępne możliwości to odpowiedź w postaci tekstowej bądź osobiście nagrana przez nas odpowiedź głosowa - głosową wiadomością powitalną może być dowolny plik audio lub nagrany dźwięk z naszego mikrofonu.

Kolejną bardzo przydatną opcją jest nagrywanie rozmów, gdzie mając na względzie akty prawne, możemy skorzystać z powiadamiania głosowego drugiej osoby o tym, że rozmowa będzie nagrywana i jeżeli nie wyraża na to zgody, to aby zakończyła rozmowę. Wartą uwagi opcją jest własnoręczne ustawienie z jaką głośnością ma być nagrywany nasz dźwięk i dźwięk z drugiej strony, aby wyrównać ewentualne różnice w czułościach mikrofonów. Nagrywanie można ustawić, aby rozpoczynało się automatycznie przy rozpoczęciu każdej rozmowy, natomiast jeżeli z tego nie skorzystamy, to możemy je w każdym momencie rozpocząć oraz zakończyć klikając odpowiedni przycisk na panelu.

Pamela for Skype pozwala również na nagrywanie obrazu do formatu WAV. Oprócz nagrywania z kamery internetowej, istnieje możliwość nagrywania tego, co dzieje się na naszym pulpicie.

W programie oczywiście nie mogło zabraknąć Importu nagrań pozwalającego na proste zaimportowanie całego naszego zbioru multimediów skopiowanego z innego komputera.

Pamela for Skype jest aplikacją rozpowszechnianą w języku polskim (poza pojedynczymi nieprzetłumaczonymi zwrotami), a interfejs jest bardzo intuicyjny, więc obsługa aplikacji nie powinna sprawić nikomu najmniejszych problemów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Pamela for SkypePamela for Skype 4.9.0.80
Wersja stabilna
6.98 MB | 2016-11-24

Ilość pobrań: 2235 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (2)
Pamela for Skype
avatararrow
~kaitek666 | 2012.06.26 12:39
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ej, Ola. ty malo uzywasz skype, ale inni wiecej i dla innych moze byc przydatny skype. twoja opinnia jest absolutnie zbędna.
Pamela for Skype 4.8.0.85
Ola | Komentarz został wyminusowany | wyświetl