w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 144
Wszystkich postów: 904121
Wszystkich tematów: 127325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6278 dni

Launchy 2.5 + 2.6 Beta 2


Launchy jest programem umożliwiającym bardzo szybkie uruchamianie dokumentów, plików, folderów, MP3, aplikacji, obliczania wyrażeń matematycznych i innych typów danych za pomocą intuicyjnego okienka popup.

Aplikację włączamy za pomocą kombinacji przycisków Alt+Spacja. W okienku podajemy nazwę aplikacji, folderu lub pliku który chcemy uruchomić. System automatycznego podpowiadania już po 3 pierwszych literach dopasuje wynik biorąc pod uwagę częstotliwość używania danej aplikacji. System jest na tyle inteligentny, że potrafi automatycznie poprawić błąd we wpisywaniu nazwy programu i domyślić się jaki program chcieliśmy uruchomić. Launchy można modyfikować za pomocą systemu skórek i wtyczek dostępnych na stronie producenta.

Po pierwszym uruchomieniu Launchy należy pozwolić programowi zaindeksować nasze pliki na dysku, może to trwać kilkanaście minut, w zależności od ilości danych. Program jest całkowicie darmowy i może być używany również pod systemem Linux.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
LaunchyLaunchy 2.5
Wersja stabilna
4.34 MB | 2011-07-31
Launchy 2.6 Beta 2
Wersja rozwojowa
4.46 MB | 2011-07-31

Ilość pobrań: 266 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Launchy