w
googluj

Kisses


Kisses - to prosty symulator życia Eskimosa. W grze sterujemy pojedynczym człowiekiem, a naszym zadaniem jest zaspokajać jego wszystkie potrzeby i utrzymywać dobre relacje z innymi członkami społeczności, zwłaszcza z kobietami. Nazwanie Kisses symulatorem to lekka przesada, gra podchodzi do życia Eskimosa w sposób jeszcze luźniejszy niż robi to seria The Sims wobec życia przeciętnej rodziny. Jednocześnie trudną zakwalifikować ją do innego gatunku. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio DigiPen.

Rozgrywkę rozpoczynamy od krótkiego samouczka, który wytłumaczy nam dosłownie wszystkie arkana rozgrywki.

Przede wszystkim będziemy musieli zadbać o podstawowe potrzeby naszego podopiecznego takie jak jedzenie i picie. Na jego dietę składają się tylko ryby, które możemy łowić w okolicznej budce zbudowanej prawdopodobnie na przeręblu. Powstałą, aby łowiącym Eskimosom nie było zimno, a animatorom zmniejszyć ilość pracy. Kiedy mamy już dorodną rybę, możemy zanieść ją do domu i wybrać się po trochę śniegu, który stopimy i wypijemy. Tutaj gra trochę zaskakuje, bo nie wystarczy wyjść przed igloo i nabrać sobie trochę białego puchu, trzeba pójść do kopalni śniegu. Brzmi to dziwnie i nierealistycznie, ale właśnie w ten dziwny sposób zdobywamy śnieg. Kiedy nasz bohater trochę go wydobędzie, będziemy mogli zanieść go do igloo i położyć na szafce. Teraz została do załatwienia jeszcze jedna rzecz - drewno. Tutaj już obędzie bez niespodzianek. Aby je zdobyć, musimy pójść do okolicznego lasu oznaczonego specjalną ikonką na minimapie. Teraz zostaje nam tylko dorzucić je do naszego ogniska w igloo, a następnie upiec na nim rybę i roztopić śnieg.

Kiedy nasz bohater będzie już najedzony, możemy pójść zacieśniać stosunki z innymi Eskimosami i Eskimoskami. Im więcej uda nam się ich poderwać, tym więcej serduszek pojawi się obok naszych statystyk. Trzeba jednak bardzo uważać, bo członkowie społeczności bardzo lubią plotkować, co może doprowadzić do zazdrości i konfliktów.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 128 MB
•CPU: 1 GHz
•GRAFIKA: 32 MB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
KissesKisses
Wersja stabilna
37.6 MB | 2016-02-01

Ilość pobrań: 204 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Kisses
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 12:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czyli trochę randkowo.
Kisses