w
googluj

Kudos 2 Demo 1.09


Kudos 2 - to druga odsłona symulatora życia. W grze wcielamy się w stworzoną przez siebie postać i prowadzimy ją przez życie. Mamy wpływ na to gdzie nasz awatar pracuje, z kim się spotyka i jak spędza wolny czas. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby czuł/czuła się jak najlepiej. Grę stworzyło studio Positech Games, na którego koncie znajdują się takie produkcje jak: Democracy 3 czy Big Pharma.

Grę rozpoczynamy oczywiście od stworzenia bohatera. Na początek trzeba ją lub jego ubrać, dobrać odpowiednie włosy czy kolor skóry. Twórcy dali nam tutaj pełną dowolność. Do dyspozycji mamy bardzo szeroką paletę kolorów i nic nie stoi na przeszkodzie by nasz bohater, bądź bohaterka miała zieloną skórę i niebieskie włosy. Możemy też wybrać jej dowolne ubranie z całkiem szerokiej bazy i podobnie pokolorować. Na tym nasz wpływ na postać się kończy, a gra przenosi nas do właściwej rozgrywki.

Nasz awatar chodzi do pracy, gdzie zarabia niewielkie pieniądze, które musimy bardzo ostrożnie wydawać, bądź od razu roztrwonić, wybór należy do nas. Ingerencja gry w nasze postępowania ogranicza się tylko do plansz informacyjnych o nowych funkcjach jakie odkrywamy, możemy więc robić co tylko chcemy.

Możemy rozwijać naszego bohatera zapisując go na różnego rodzaju kursy, zajęcia, szkolenia. Może on zostać mistrzem sztuk walki, kucharzem albo naukowcem. Mamy tutaj pełną dowolność. Jednocześnie powinniśmy utrzymywać pozytywne stosunki ze znajomymi. Możemy wychodzić z nimi do restauracji, na piwo, do muzeum czy teatru. Im częściej będziemy to robić, tym wskaźnik “Kudos”, czyli naszej popularności, będzie rósł.

Nie możemy zapominać o wszystkich innych wskaźnikach takich jak m.in: samotność, szczęście, waga, czystość czy relaks. Trzeba cały czas je kontrolować.

Kudos 2 oferuje dosyć prostą, kreskówkową, ale przy tym estetyczną oprawę graficzną. Przywodzi ona na myśl popularne w sieci gry flashowe. Gorzej jest ze ścieżką dźwiękową, na którą składają się proste, elektronicze rytmy, które szybko zaczynają irytować gracza.

PEGI:

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Kudos 2 DemoKudos 2 Demo 1.09
Wersja stabilna
28.53 MB | 2016-02-01

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Kudos 2 Demo