w
googluj

DCS World 1.5.2.49392


DCS World - to bardzo rozbudowany symulator latania. W wersji darmowej daje nam szansę przelecieć się trzema modelami samolotów i wykonać kilka misji. Gra charakteryzuje się świetną oprawią graficzną, która w najdrobniejszych szczegółach oddaje kokpit pilota. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Eagle Dynamics.

Wersja darmowa programu pozwala nam siąść za sterami trzech maszyn: Su-25T “Frogfoot”, TF-51D “Mustang” oraz Mirage 2000C. Możemy nimi latać w trybie wolnym, wykonywać wybrane misje albo rozpocząć kampanię. Gra daje też możliwość tworzenia własnych misji.

Zanim do tego dojdziemy warto zapoznać się z bardzo rozbudowanym samouczkiem. Gra jest ultrarealistyczna, więc bez znajomości skomplikowanej klawiszologii oraz mechaniki sterowania samolotem, nawet nie ruszymy się z miejsca. Samouczek wytłumaczy nam jakie systemy po kolei powinniśmy odpalać, gdzie znajdują się odpowiadające za nie wskaźniki oraz poda całą potrzebną klawiszologię. Kiedy opanujemy podstawy sterowania nauczymy się korzystać z uzbrojenia naszej maszyny. Po tym będziemy gotowi do wykonywania misji bojowych. Aby nauczyć się wszystkich skrótów klawiszowych prawodobnie będziemy musieli przejść samouczek kilka razy.

Jeżeli znudzą nam się zawarte w darmowej wersji maszyny, będziemy mogli dokupić sobie dodatki, które dadzą nam możliwość sterowania jednostkami naziemnymi, a nawet okrętami.

Oprócz bardzo realistycznej mechaniki latania, gra oferuje fenomenalną oprawę graficzną. Podziw budzi zwłaszcza kokpit naszego samolotu, w którym wiernie przedstawiona została każda śrubka, pokrętło, zegar czy dźwignia. Oczywiście, wszystko to przyda się w trakcie latania, ale z pewnością trochę czasu minie, zanim się z tym zapoznamy. Oprawa dźwiękowa stoi również na odpowiednim poziomie. W trakcie bardzo dużych przeciążeń usłyszymy jak nasz pilot się z nimi zmaga, a kiedy zmienimy kamerę na tą umieszczoną poza kokpitem, usłyszymy ogłuszający ryk silników.

PEGI:

Uwaga!
Do ściągnięcia gry wymagane jest zainstalowanie klienta Steam.

Wymagania!
•RAM: 8 GB
•CPU: Core i3
•GRAFIKA: 2 GB, kompatybilna z DirectX 11
•HDD: 60 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
DCS WorldDCS World 1.5.2.49392
Wersja stabilna
9999.99 MB | 2016-02-07

Ilość pobrań: 582 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
DCS World