w
googluj
pl

Jitsi 2.10


Jitsi to wszechstronny program, który może pełnić funkcję klienta różnych protokołów bezpośredniej wymiany wiadomości, czyli obsługiwać komunikatory internetowe oraz czaty. Możliwe jest także prowadzenie przy jego pomocy rozmów głosowych oraz wideo. Aplikacja jest rozwijana na zasadach open-source, dzięki czemu jest w pełni darmowa i często aktualizowana.

By rozpocząć pracę z Jitsi, wystarczy podać swoje dane logowania do komunikatora, z którego chcemy skorzystać. Na dzień dzisiejszy, protokoły obsługiwane przez aplikację to: ICQ, MSN, Jabber, AIM, Yahoo! Messenger, Windows Live, czat Facebooka, GoogleTalk oraz SIP. Oczywiście możliwe jest zalogowanie się na kilka kont jednocześnie. Wszystkie nasze kontakty zostaną importowane automatycznie; z poziomu programu można także dodawać nowe.

Oprócz standardowych rozmów tekstowych, głosowych i wideo, Jitsi pozwala także na prowadzenie telekonferencji z kilkoma osobami na raz (również między komunikatorami!), transfer plików metodą „przeciągnij i upuść”, automatyczne odbieranie i przekazywanie przychodzących połączeń. Opcjonalnie dostępne jest także zastępowanie linków do treści na takich portalach, jak YouTube, Flickr czy Dailymotion filmikami i obrazkami, umieszczanymi bezpośrednio w oknie rozmowy. Obsługiwane są również statusy.

Co więcej, Jitsi posiada rozbudowaną obsługę serwerów proxy, współpracuje ze standardem IPv6 oraz z programami MS Outlook, Google Contacts oraz Apple Address Book (w celu importu kontaktów).

Aplikacja posiada zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Możemy zabezpieczyć dostęp do niej hasłem głównym, a poszczególne dane logowania przechowywane są w postaci zaszyfrowanej. Kodowane są także wysyłane i odbierane przez nas wiadomości. Prywatność pomaga także chronić historia połączeń i rozmów tekstowych, przechowywana w programie.

Jitsi jest stosunkowo łatwy w konfigurowaniu i obsłudze, a przy tym zapewnia doskonałą integrację najpopularniejszych komunikatorów w jednym miejscu.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa programu ustawiana jest automatycznie.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (10 głosów)

Strefa Download programu
JitsiJitsi 2.10
Wersja stabilna 32-bitowa
63.35 MB | 2017-02-07
Jitsi 2.10
Wersja stabilna 64-bitowa
64.76 MB | 2017-02-07

Ilość pobrań: 903 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Jitsi
avatararrow
~Artu | 2014.01.13 23:57
7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny komunikator, wystarczy założyć sobie konto na jakimś darmowym serwerze SIP i szpiegującego Skype można wywalić z kompa.
Jitsi 2.4