w
googluj

IP Camera Viewer 4.1.2


IP Camera Viewer to program pozwalający zmienić zwykły komputer w rozbudowane centrum monitoringu. Aplikacja obsługuje aż do czterech kamer na raz, co znaczy, że możemy równocześnie obserwować np. wnętrze domu, biuro, magazyn i parking przed budynkiem.

Z programem współpracują zarówno kamery podłączane do jednego z portów USB, jak i kamery sieciowe, dysponujące własnym adresem IP i przesyłające obraz strumieniowo. O ile urządzenia USB wykrywane są automatycznie, o tyle w przypadku urządzeń sieciowych konieczna jest szybka i nieskomplikowana konfiguracja: oprócz adresu IP, nazwy kamery i ewentualnego hasła, należy podać producenta i model urządzenia. Program współpracuje z kamerami najpopularniejszych firm, takich jak Axis, Canon, D-Link, Foscam, Panasonic, Sony i Toshiba. Łącznie obsługiwanych jest ponad 1800 modeli.

Interfejs programu jest bardzo prosty i czytelny. W głównym oknie wyświetlany jest obraz z wybranej kamery lub kamer, który można dowolnie powiększyć, pomniejszyć lub cyfrowo przybliżyć, nawet jeśli specyfikacja urządzenia na to nie pozwala. Co więcej, IP Camera Viewer pozwala także na zmianę rozdzielczości obrazu z kamer, jego orientacji w poziomie lub w pionie, poprawy jakości oraz korekty barw, nasycenia i kontrastu. Dostępna jest także funkcja ręcznego dostosowywania liczby klatek na sekundę. Możliwe jest także włączenie charakterystycznego dla stacji monitoringu czwórdzielnego ekranu, wyświetlającego na każdej ze swoich części obraz z innego źródła.

Aplikacja pozwala na zapis i eksport ustawień, pozwalając użytkownikowi na użycie ich na innej stacji roboczej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (52 głosów)

Strefa Download programu
IP Camera ViewerIP Camera Viewer 4.1.2
Wersja stabilna
19.51 MB | 2022-03-01

Ilość pobrań: 28623 | W tym miesiącu: 162 | W poprzednim miesiącu: 198

Komentarze (1)
IP Camera Viewer
avatararrow
miroslawd | 2020.05.31 18:36
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ktos ma spolszczenie do tego programu?
IP Camera Viewer 4.0.9