w
googluj
pl

Funny Photo Maker 2.4.2


Funny Photo Maker to przyjazna aplikacja do obróbki zdjęć. Za pomocą programu stworzymy atrakcyjne wizualnie fotomontaże oraz kartki okolicznościowe, nadające się do publikacji na portalach społecznościowych. Program oferuje kilkadziesiąt wysokiej jakości filtrów graficznych, ramek i efektów.

Największą zaletą aplikacji jest niezwykle prosta obsługa. Narzędzie przypadnie do gustu przede wszystkim początkującym użytkownikom komputera, dla których użytkowanie zaawansowanego oprogramowania związanego z edycją grafiki jest zbyt uciążliwe. Proces modyfikacji zdjęcia składa się z kilku standardowych operacji, takich jak: wczytanie pliku, wstępna obróbka (powiększanie, pomniejszanie, obracanie w prawo/lewo), wybór efektu i dopasowanie parametrów.

Dostępne są trzy kategorie projektów:
• Ramki (kalendarze, plakaty, zdjęcia przedstawiające różne lokalizacje, kartki okolicznościowe, banknoty).
• Umieszczanie twarzy na gotowych do wykorzystania szablonach (duża ilość obrazów związanych z popkulturą, filmem i naturą).
• Filtry artystyczne (głębia ciemności, kontur, płaskorzeźba, siatka 3D, pastele, mgła, obraz olejny, mozaika, deszcz, śnieg, akwarela, fala, malowanie woskiem).

Dla większości z wymienionych wyżej filtrów, dostępne są dodatkowe opcje konfiguracyjne, pozwalające na dostosowanie działania algorytmów do potrzeb użytkownika. Po zakończeniu pracy, wynikowy obraz możemy odpowiednio przeskalować, a następnie zapisać w postaci plików graficznych (PNG, JPEG, BMP) bądź animacji w formacie GIF.

Funny Photo Maker jest dostępny za darmo (licencja freeware) - aplikację można wykorzystywać w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Na stronie produktu znajdziemy krótką instrukcję obsługi oraz galerię przykładowych prac.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu. Aby ją ustawić, należy z menu ustawień (dostępne jest obok przycisku minimalizacji) wybrać opcje Language -> Polish. Zmiany zostaną automatycznie zastosowane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (22 głosów)

Strefa Download programu
Funny Photo MakerFunny Photo Maker 2.4.2
Wersja stabilna
48.33 MB | 2014-04-22

Ilość pobrań: 4091 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Funny Photo Maker
avatararrow
~Damian | 2015.07.19 20:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super program, na prawdę polecam :)!
Funny Photo Maker 2.4.2