w
googluj

BatchInpaint 2.2


BatchInpaint to interesujące narzędzie do obróbki grafiki, pozwalające na usunięcie niepotrzebnych fragmentów ze zdjęć. BatchInpaint jest mniej rozbudowanym wydaniem aplikacji Inpaint, ukierunkowanym na modyfikację wielu fotografii w tym samym czasie. Program przyda się przede wszystkim do wymazywania znaków wodnych i stempli czasowych.

Narzędzie dzięki przyjaznemu interfejsowi obsługuje się bardzo prosto. Na początku pracy z aplikacją, należy wczytywać listę plików graficznych w formatach JPEG, PNG, TIFF, BMP. Możemy to zrobić na kilka sposobów - oprócz standardowego okna dialogowego do dyspozycji mamy przetwarzanie całych folderów (także z podkatalogami). Po umieszczeniu wszystkich zdjęć na liście, należy za pomocą czerwonego, przezroczystego prostokąta zaznaczyć niepotrzebne fragmenty. W zależności od rozdzielczości fotografii, dobieramy również odpowiedni sposób obliczania koordynatów (bezwzględny lub względny).

Przetwarzanie danych rozpoczynamy poprzez naciśnięcie przycisku "Play" na pasku narzędziowym. Przed wystartowaniem procesu, warto odpowiednio skonfigurować zapis plików wynikowych - aplikacja może nadpisywać oryginalne zdjęcia, zmieniać nazwę plików bądź umieszczać zmodyfikowane fotografie w innym katalogu. W łatwy sposób zmienimy także poziom kompresji JPEG.

Program współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS X. Na stronie producenta znajdziemy krótką instrukcję obsługi.

Uwaga!
Obróbka dużych zbiorów graficznych może trwać nawet kilkadziesiąt minut. Długość procesu zależy od specyfiki wczytanego zbioru fotografii (rozdzielczość, ilość plików) i parametrów naszego komputera.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępna w wersji demonstracyjnej. Ograniczenie wydania testowego polega na nakładaniu znaku wodnego na zmodyfikowane fotografie.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BatchInpaintBatchInpaint 2.2
Wersja stabilna
8.88 MB | 2014-08-30

Ilość pobrań: 247 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
BatchInpaint