w
googluj

Blurity 1.5.175


Blurity jest to program do wyostrzania zdjęć. Aplikacja umożliwia poprawienie jakości obrazów przedstawiających rozmazane, przesunięte i nieostre obiekty. Dzięki dobrym algorytmom oraz bardzo prostej obsłudze, przy pomocy kilku kliknięć myszy można uzyskać wysokiej jakości efekty.

Proces poprawiania zdjęć składa się z kilku nieskomplikowanych, następujących po sobie kroków. Na początku pracy z narzędziem wczytujemy oryginalny plik graficzny (obsługiwane w wersji podstawowej formaty to JPEG i PNG). Następnie należy wyselekcjonować taki fragment zdjęcia, który w dobry sposób określi rodzaj nieprawidłowości obrazu. Warto także odpowiednio dobrać rozmiar próbki, ilość iteracji i dokładność algorytmów. Przetwarzanie grafiki rozpoczyna się po naciśnięciu na przycisk "Process". Działanie aplikacji może trwać od kilku sekund do nawet kilku minut - ostateczny czas zależy przede wszystkim od ustalonych parametrów, formatu oraz rozdzielczości zdjęcia. Po zakończeniu pracy, poprawione fotografie zapiszemy na dysku.

Pozostałe funkcje programu:
- możliwość zapisania lub wczytania obliczonego przez algorytmy modelu (szczególnie przydatne w przypadku obrabiania wielu zdjęć różniących się niewielką ilością szczegółów),
- dwa tryby wyświetlania interfejsu (uproszczony i zaawansowany),
- możliwość wygodnego powiększania obrazu w celu porównywania detali,
- wsparcie akceleracji sprzętowej,
- wbudowany samouczek.

Blurity działa poprawnie w systemach operacyjnych Windows i Mac OS X. Niezwykle istotną cechą programu jest bardzo dobra dokumentacja, składająca się między innymi ze szczegółowej instrukcji obsługi oraz prezentacji wideo.

Ograniczenia!
Blurity jest rozpowszechniany w wersji demonstracyjnej. Wydanie testowe działa w pełni funkcjonalnie - jedynym ograniczeniem jest dołączanie do wynikowych plików graficznych znaku wodnego. Aby ominąć tą niedogodność, należy zakupić kod aktywacyjny.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BlurityBlurity 1.5.175
Wersja stabilna
60.1 MB | 2016-08-14

Ilość pobrań: 339 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Blurity