w
googluj

Poster It! 1.1


Poster It! to niewielki, ale niezwykle przydatny program pozwalający na wydruk wielkoformatowy i wielostronicowy w domowym zaciszu. Zasadniczym zadaniem programu jest ułatwienie drukowania dużych (pod względem rozdzielczości) plików graficznych - plakatów, reklam, banerów czy transparentów. Dzięki odświeżanemu na bieżąco podglądowi wynikowego podziału w szybki sposób wygenerujemy obraz pasujący do naszych potrzeb.

Obsługa Poster It! jest bardzo prosta i nie powinna sprawić problemu nawet początkującym odbiorcom. Działanie użytkownika sprowadza się jedynie do wczytania pliku graficznego za pomocą okna dialogowego bądź metody Drag&Drop oraz wybrania sposobu podziału (według rozmiaru obrazu i ustalonej skali, dopasowanie do strony, rozciągnięcie na całą stronę, piksel-do-piksela). W przypadku ostatniej opcji, wydruk zostanie wykonany według ustawień domyślnego urządzenia. Aplikacja nie posiada zbyt wielu dodatkowych opcji - możemy jedynie włączyć/wyłączyć linie podziału, aktywować/dezaktywować obsługę antyaliasingu oraz otworzyć okno ustawień wydruku. Poster It! obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne, w tym: JPEG, BMP, PNG, GIF, WMF.

Po zakończeniu konfiguracji, wyniki pracy możemy oczywiście wydrukować lub w razie braku odpowiedniego urządzenia - zapisać na dysku twardym w postaci niezależnych plików graficznych. Przed wybraniem jednej z wymienionych opcji, warto zapoznać się z podglądem - dzięki niemu zobaczymy jak obraz będzie prezentował się na kolejnych arkuszach. Za pomocą menu "Mode" wybierzemy ilość aktualnie wyświetlanych kartek papieru.

Program nie posiada dużych wymagań sprzętowych, dzięki czemu sprawdzi się również na starszych komputerach (także tych posiadających systemy Windows z serii 9x).

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne za darmo do użytku niekomercyjnego (prywatne, domowe zastosowania). Dostępne jest także płatne wydanie przeznaczone dla firm.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Poster It!Poster It! 1.1
Wersja stabilna
0.34 MB | 2012-10-23

Ilość pobrań: 1505 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 28

Komentarze (0)
Poster It!