w
googluj
pl

Facebook Messenger for Windows 2.1.4815


Facebook Messenger to oficjalny komunikator obsługujący popularny czat dostępny z poziomu witryny Facebook. Aplikacja pozwala na porozumiewanie się ze znajomymi bez uruchamiania przeglądarki internetowej lub wyspecjalizowanych narzędzi - tego typu rozwiązanie jest z pewnością wygodne i niesie ze sobą spore korzyści. Program przyda się przede wszystkim osobom regularnie korzystającym z tego największego portalu społecznościowego, niemniej może przypaść do gustu również bardziej okazyjnym użytkownikom.

W głównym oknie dostępna jest lista kontaktów przypisanych do konta wraz ze statusami i awatarami. Do dyspozycji oddano wygodny interfejs grupujący rozmowy na kartach, powiadomienia dźwiękowe czy możliwość podglądu archiwum (czyli wcześniej przeprowadzonych rozmów dostępnych na serwerach producenta). Ciekawą funkcją jest również możliwość przyklejenia okna do prawej części ekranu - dzięki temu dostęp do komunikatora będzie błyskawiczny. Narzędzie posiada również opcję minimalizacji do ikony w zasobniku systemowym.

Oprócz funkcji pozwalających na prowadzenie konwersacji, program udostępnia również kilka podstawowych operacji związanych z obsługą portalu. W prosty sposób można podejrzeć aktualne zaproszenia do grona znajomych lub zapoznać się z treścią wiadomości prywatnych i grupowych. Wszystkie odnośniki są przekierowane do domyślnej przeglądarki internetowej.

Całość dostępna bezpłatnie. Interfejs został spolszczony, co dodatkowo ułatwia obsługę. Program jest obecnie w początkowym stadium rozwoju - oferuje w zasadzie tylko funkcje dostępne na portalu. Z pewnością jego możliwości będą sukcesywnie rozbudowywane i choćby z tego powodu warto śledzić rozwój narzędzia. Aplikacja kompatybilna z systemem Windows 7.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (9 głosów)

Strefa Download programu
Facebook Messenger for WindowsFacebook Messenger for Windows 2.1.4815
Wersja stabilna
0.48 MB | 2013-03-31

Ilość pobrań: 10736 | W tym miesiącu: 25 | W poprzednim miesiącu: 45

Komentarze (2)
Facebook Messenger for Windows
avatararrow
~Worm | 2012.03.31 17:02
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Lexy: No właśnie... Oni już ogłupieli od tego portalu...
Facebook Messenger for Windows 2.0.4447
avatararrow
~lexy | 2012.01.14 21:31
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
gdzie oni tego FB jeszcze nie wsadzą?