w
googluj
pl

GClient 2012


GClient to niewielka aplikacja pozwalająca na obsługę popularnego portalu społecznościowego Google+. Program przyda się do konwersowania ze znajomymi, wymieniania opinii i śledzenia aktywności użytkowników. Narzędzie posiada wbudowany mechanizm powiadomień o nowych postach. GClient podczas pracy w tle jest minimalizowany do zasobnika systemowego. Po dodaniu wiadomości przez znajomego, ikona w trayu zmieni kolor. Dodatkowo zobaczymy krótki komunikat tekstowy.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta. Po zalogowaniu się na konto uzyskujemy dostęp do wszystkich istotnych funkcji portalu. Możemy przeglądać zawartość strumienia, oznaczać wpisy jako ulubione, zapoznać się z najnowszymi zdjęciami udostępnionymi przez znajomych, dodawać nowe osoby do kręgów bądź edytować ustawienia profilu. Narzędzie pozwala również na publikowanie postów i komentarzy.

GClient opiera się na silniku przeglądarki internetowej - ma to jednak swoje zalety. Przede wszystkim program jest dosyć funkcjonalny. Rozmawianie za pomocą aplikacji działającej w tle jest także znacznie przyjemniejsze - wbudowane powiadomienia pozwolą być nam na bieżąco z nowymi wpisami. Narzędzie jest dostępne bezpłatnie dla użytkowników niekomercyjnych.

Uwaga!
Jeśli nie posiadamy konta Google+, możemy je założyć za pośrednictwem aplikacji.

Wymagania!
Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji należy wpisać kod seryjny. Można go uzyskać bezpłatnie, wypełniając krótki formularz (adres poczty elektronicznej, imię, nazwisko). Po chwili kod pojawi się w polu tekstowymi. Jeśli to nie nastąpi, należy odebrać wiadomość e-mail.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GClientGClient 2012
Wersja stabilna
10.3 MB | 2012-05-19

Ilość pobrań: 194 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
GClient