w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 184
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni

Passmark BurnInTest Pro 9.1 Build 1008


BurnInTest firmy PassMark jest narzędziem pozwalającym dokonać przeglądu podzespołów komputera, ich wydajności i stabilności.

Aplikacja ta, choć poinformuje nas jedynie o danych na temat zainstalowanego sprzętu oraz jego wydajności, to jednak końcowe statystyki są nadzwyczaj szczegółowe. Zaraz po uruchomieniu zobaczymy zestawienie podstawowych informacji o systemie i danych na temat urządzeń, m.in. procesora, pamięci, karty graficznej, dysków twardych, dysków optycznych, kart sieciowych oraz portów.

Aby sprawdzić wydajność komputera, aplikacja musi wykonać dłuższy test i sprawdzić stan urządzeń w czasie ich wytężonej pracy. Wybierając standardowy, automatyczny test, musimy być świadomi tego, że narzędzie będzie testowało wszystkie z podzespołów, a to może potrwać dłuższą chwilę, przy czym należało będzie pozostawić komputer w spokoju i pozwolić BurnInTest na pracę. Na koniec otrzymamy dokładne statystyki przedstawiające prędkości, temperatury i wydajności pracy urządzeń, które możemy zapisać na dysku w formacie TXT lub HTML.

Jeśli wystarczy nam sprawdzić jedynie wybrane urządzenie, to możemy skorzystać z zakładki Quick Tests, w której znajdziemy zdefiniowane testy dla pojedynczych urządzeń. Dla zaawansowanych użytkowników interesujący okaże się fakt, że BurnInTest pozwala na stworzenie własnych skryptów testujących, jeśli domyślnie program nie potrafi przebadać danego sprzętu lub nie odpowiada nam typ testu.

Ograniczenia!
Zamieszczony program jest wersją testową (trial), która umożliwia korzystanie ze wszystkich możliwości BurnInTest przez 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Passmark BurnInTest ProPassmark BurnInTest Pro 9.1 Build 1008
Wersja stabilna
50 MB | 2020-10-22

Ilość pobrań: 6347 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
Passmark BurnInTest Pro
avatararrow
~Mateo | 2011.07.27 10:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wszystko ok, ale dlaczego to Trial ;( eh