w
googluj

Thief Catcher 1.0


ico
Thief Catcher jest to bardzo prosty program, który robi zdjęcie wtedy, gdy ktoś próbuje odblokować nasze urządzenie mobilne z systemem Android, ale czyni to w sposób nieudolny, czyli wpisując złe hasło, rysując zły wzór itp. (zależnie od wykorzystywanej przez nas metody zabezpieczenia). W rezultacie będziemy mogli zobaczyć nawet całą galerię takich fotografii, wykonanych oczywiście za pośrednictwem przedniej kamery, bezpośrednio po odblokowaniu urządzeniu, jako że od razu otwierany jest wtedy interfejs aplikacji. Co jest wielką zaletą Thief Catchera, to to, że jeżeli nikt nie próbował "włamać" się do urządzenia, jego interfejs nie zostanie wyświetlony.

Aplikacja jest tak prosta w swoim działaniu, że właściwie wymaga od nas tylko jednego i, teoretycznie, o nic już nie musimy się martwić: musi mieć dostęp do uprawnień administratora urządzenia. W związku z tym, po jej pierwszym uruchomieniu, przejdziemy do ustawień systemowych i wyrazimy zgodę na jej prośbę o tenże dostęp. Niczego nie musimy wybierać ręcznie. Zostanie wyświetlony stosowny ekran z ustawień wraz z informacją o tym, że Thief Catcher będzie od teraz monitorował próby odblokowania ekranu - trzeba tylko tapnąć "Aktywuj". (Jak zawsze w tego typu przypadkach, należy pamiętać, że aby móc potem odinstalować program, trzeba przejść specjalną procedurę. Aplikacja nie udostępnia funkcji dezaktywowania jednym tapnięciem z poziomu jej interfejsu, w związku z czym trzeba udać się do ustawień systemowych, wybrać kategorię "Bezpieczeństwo", a potem "Administratorzy urządzenia". Otrzymamy listę, z której należy odznaczyć Thief Catchera, by w końcu móc odinstalować program zwykłą metodą).

Co dokładnie zobaczymy w interfejsie Thief Catchera, gdy ktoś nie potrafił odblokować urządzenia? Siatkę zdjęć wraz ze znacznikami daty oraz czasu. A po tapnięciu w wybrany obraz, zostanie on powiększony. To wszystko. Aplikacja nie oferuje żadnych opcji. Robi więc tylko zdjęcie, gdy ktoś podał złe hasło. Jeśli chcielibyśmy potem usunąć wybrane czy wszystkie zdjęcia z interfejsu, to obrazy te - przy okazji: są w formacie JPG i rozdzielczości 960x1280px (choć rozdzielczość może być u Was inna) - odnajdziemy w katalogu "thiefcatcher".

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (16 głosów)

Strefa Download programu
Thief CatcherThief Catcher dla Android
2016-01-12

Ilość pobrań: 1144 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Thief Catcher