w
googluj

Intrusion Finder 3.0.0


ico
Intrusion Finder jest to program, dzięki któremu mamy dowiedzieć się o nieuprawnionych próbach odblokowania naszego urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android. Jeżeli ktoś poda złe hasło/wzór odblokowania, wówczas zostaniemy o tym powiadomieni - otrzymując wiadomość na wskazany przez nas adres e-mail. Nie trzeba jednak być online i korzystać z tej funkcji. Podstawowe zachowanie tej aplikacji jest takie, że przy pomocy przedniej kamery wbudowanej w urządzenie robi "po cichu" zdjęcie takiej osoby, a potem wyświetla je na swoim ekranie głównym. Aplikacja bowiem otwiera swój interfejs i pokazuje nam wykonane zdjęcia zawsze po tym, gdy ktoś próbował się "włamać". Po tapnięciu w taki obraz zobaczymy go w powiększeniu i jednocześnie otrzymamy możliwość jego udostępnienia lub usunięcia (możliwe jest też szybkie usunięcie wszystkich zdjęć wykonanych za pośrednictwem programu). Natomiast w pamięci urządzenia pliki takich obrazów (są w formacie JPG) odnajdziemy w katalogu "Pictures/Intrusion".

Po pierwszym uruchomieniu programu trzeba zezwolić mu na dostęp do uprawnień administratora urządzenia. Mówiąc w skrócie, na kolejnych ekranach wybierzemy: "Continue", "Proceed", "Aktywuj". Jeśli to zrobimy, Intrusion Finder będzie monitorował próby odblokowania ekranu. Aby móc go potem odinstalować, trzeba będzie wybrać opcję "Uninstall", którą zobaczymy na końcu listy opcji wyświetlonej zaraz po aktywowaniu funkcji monitorowania. A dalsze możliwości aplikacji? Zdecydujemy o liczbie nieudanych prób odblokowania (1-5), po których nastąpi alert. Określimy adres e-mail, pod który powiadomienie ma być wysyłane. Otrzymamy możliwość skorzystania z trybu, dzięki któremu Intrusion Finder nie będzie wyświetlony na liście zainstalowanych w naszym systemie aplikacji. Jeżeli na taki ruch się zdecydujemy, wówczas - aby otworzyć program - trzeba będzie wybrać (zadzwonić pod) numer #6789; zalecana jest jednak edycja tego numeru. Ponadto aktywujemy funkcję odtwarzającą specjalny alarm dźwiękowy, a także opcję śledzącą lokalizację GPS, gdzie próbowano się do naszego urządzenia "włamać".

Jak widać w tym zarysie, program przedstawia się całkiem interesujący. Niestety, mamy zastrzeżenia co do jego działania: czasem działa i zrobi zdjęcie "włamywacza"; czasem nie działa, czyli nie zrobi po prostu nic... Podzielamy więc opinię społeczności Google Play i również wystawiamy niską ocenę.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (1 głosów)

Strefa Download programu
Intrusion FinderIntrusion Finder dla Android
2016-01-12

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Intrusion Finder