w
googluj

Push Ups Workout 3.215.74


ico
''Push ups'' w języku angielskim oznacza wykonywanie pompek i tego właśnie dotyczy aplikacja Push Ups pro, dostępna na smartfony/tablety z systemem Android, której podtytuł sugeruje nawet, że jest "naszym osobistym trenerem fitness". I rzeczywiście: pod jego czujnym okiem możemy zrobić więcej pompek, niż kiedykolwiek wcześniej byliśmy w stanie.

Działanie aplikacji Push Ups pro opiera się na prostej zasadzie: w czasie robienia pompek dotykamy ekran np. nosem i dzięki temu liczenie odbywa się automatycznie. Jeżeli jednak opcja ta wyda się nam uciążliwa, możemy pompki odliczać manualnie i następnie sumę podać aplikacji.

Celem jest zrobienie za jednym zamachem 100 pompek, lecz zaczynamy od tylu, ilu możemy. Co ważne: nie ma bariery startowej, np. przymusu zrobienia 20 pompek. Po pierwszej próbie, program ustala dla nas cykl treningowy i przechodzimy już do pracy w trakcie do sesji dziennych. Składają się one z wyznaczonej przez aplikację liczby pompek i krótkich odpoczynków (trwających 60, 90 lub 120 sekund). Mamy do zrobienia np. 28 pompek w systemie 7-5-5-4-7, zaś w miarę postępów i jakiś czas później np. 89 pompek w systemie 22-17-15-15-20 itd. Po każdej sesji sami oceniamy, ile wysiłku musieliśmy włożyć w dany trening i na tej podstawie Push Ups pro koryguje natężenie ćwiczeń do naszych możliwości. Możemy więc przez miesiąc wykonywać tyle samo pompek, jak wspomniano: nie ma żadnego rozkazu pokonywania tego, co dla nas niemożliwe.

Aplikacja jest bardzo estetycznie wykonana. Ma funkcję powiadomienia o treningu, a wyniki możemy zarchiwizować na karcie SD czy na koncie w Dropboksie. Posiada też widget (o wymiarach 2x1) informujący, ile pompek zrobiliśmy w danym tygodniu i czy tendencja jest wzrostowa, czy spadkowa; oprócz tego pokazuje naszą średnią dzienną z całej historii. Prócz trybów treningu i praktyki (robienia pompek bez "przymusu z góry") mamy też statystyki, które na wykresie pokazują, na ile zbliżamy się do wymarzonego celu, i ile kalorii spaliliśmy (choć nie należy akurat tej informacji brać zbyt na serio, gdyż liczba spalanych kalorii zależy od kilku różnych czynników, nie tylko od samej liczby wykonanych pompek, ale też np. od naszej wagi itp.). Używanie Push Ups pro bardzo motywuje przynajmniej do tego, aby do tego celu - 100 pompek - zbliżyć się blisko.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
Push Ups WorkoutPush Ups Workout dla Android
2019-07-02

Ilość pobrań: 437 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Push Ups Workout