w
googluj
pl

Prawo Jazdy 360 5.1.0


ico
Prawo Jazdy 360 jest to aplikacja mobilna dostępna dla systemu operacyjnego Android (jest też wersja dla iOS), a dająca możliwość wzięcia udziału w testach na prawo jazdy (kategorie: A, B, C, D, T) składających się z oficjalnych pytań egzaminu państwowego. Jest to jednocześnie program pochodzący z serwisu Prawo-Jazdy-360.pl. Autorzy szczycą się tym, że dziennie za pośrednictwem ich platform rozwiązywanych jest przeszło 80 tys. testów.

Interfejs startowy aplikacji mobilnej daje dostęp przede wszystkim do następujących sekcji:
• Test - to opcja rozwiązywania testów na prawo jazdy z identycznymi pytaniami oraz takim samym sposobem działania, jak na egzaminie państwowym. Najpierw wybiera się kategorię spośród wymienionych powyżej, a następnie przechodzi się już do odpowiadania na pytania. Test składa się z 32 pytań, trwa w sumie 25 minut. Większość pytań bazuje na zdjęciach, niektóre mają jednak formę filmową (program działa offline). Otrzymuje się czas na zapoznanie się z pytaniem, po czym następuje odliczanie czasu przeznaczonego na udzielenie odpowiedzi. Na koniec poznajemy swój wynik. Niestety, wersja darmowa umożliwia zaledwie 2-krotne przejście testu,
• Kurs - w wersji darmowej sekcja ta nie jest dostępna, a w płatnej umożliwia poznanie wszystkich pytań na spokojnie,
• Statystyki - poznamy liczbę testów, w których wzięliśmy udział, a także dowiemy się, ile z nich rozwiązaliśmy poprawnie, a ile błędnie; taki sam zestaw prostych statystyk dotyczy tutaj pytań,
• Rozwiązane pytania - to z kolei statystki w bardziej szczegółowym wydaniu: otrzymamy wykaz pytań i poznamy liczby dotychczas udzielonych odpowiedzi poprawnych oraz błędnych.

Pozostałe części programu informują o cechach wersji płatnej, dają możliwość zalogowanie się, skontaktowania się z autorami. W gruncie rzeczy więc wymagane jest opłacenie dostępu do pełnej wersji, aby móc cieszyć się tą aplikacją. Wersja darmowa to tylko wersja demonstracyjna; tak naprawdę. Jeżeli jednak chcecie zdać egzamin, posiadanie programu tego typu zwiększy szansę odniesienia końcowego sukcesu. "Super apka, pytania identyczne, bardzo pomocna, zdane za pierwszym [razem], 74/74" - to jeden z licznych pozytywnych komentarzy w Google Play.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://www.prawo-jazdy-360.pl

Ograniczenia!
Wersja darmowa pozwala na 2-krotne przejście testu. Aplikacja mobilna połączona jest z internetową i w związku z tym zakup wersji pełnej będzie obowiązywał w obu. (Wymagana będzie także rejestracja użytkownika; samego zakupu wersji pełnej dokonuje się natomiast za pośrednictwem serwisu WWW). Dostęp na 5 dni kosztuje 13 zł, na 1 miesiąc - 17 zł, na 3 miesiące - 20 zł, na 6 miesięcy - 37 zł.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (13 głosów)

Strefa Download programu
Prawo Jazdy 360Prawo Jazdy 360 dla Android
2018-10-25

Ilość pobrań: 138 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Prawo Jazdy 360