w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 82
Wszystkich postów: 904656
Wszystkich tematów: 127655

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7091 dni

Pikazo 3.2.0


ico
Pikazo to bardzo prosta aplikacja mobilna umożliwiająca wygenerowanie nowego obrazu na podstawie zdjęcia i stylu. Cecha wyróżniająca? Ten nowy obraz ma się prezentować artystycznie. Będzie miał, niemniej, również niską rozdzielczość: zaledwie ok. 500x375 px (format JPG). Narzędzie wydano dla urządzeń z Androidem (wersja omawiana) oraz iOS.

Nie jest to tradycyjnie pojmowany edytor graficzny; prześledźmy proces oferowanej przez niego przeróbki. Najpierw wybiera się zdjęcie z pamięci urządzenia. W związku z tym zostaniemy przekierowani do zewnętrznej, domyślnie stosowanej w naszym systemie, przeglądarki grafik. Potem wybiera się obraz stylu. Jest 8 predefiniowanych, wyświetlanych na podstawie "Mona Lisy" Leonarda da Vinci, ale dostępna jest także opcja określenia swojego własnego. Wskazuje się go tak samo, jak zdjęcie-podstawę, czyli za pośrednictwem zewnętrznej przeglądarki. Oczywiście, z tego wynika, że stylem może być dosłownie cokolwiek - także inne zdjęcie, czyli niekoniecznie jakiś obraz wyrafinowanych wzorków. Po zatwierdzeniu, oddaje się resztę roboty już w ręce komputera - czyli wysyła komponenty do chmury, gdzie następuje właściwa przeróbka. Musimy poczekać ok. 5 minut na otrzymanie rezultatu, a zobaczymy go na ekranie startowym. Po tapnięciu w obraz uzyskamy dostęp do funkcji: zapisania go w pamięci urządzenia (katalog "Pictures"), udostępnienia, usunięcia.

Program jest kiepski. Wspomnieliśmy o niskiej rozdzielczości, ale jest coś gorszego: w naszym teście dość często wyskakiwał błąd ("Ooops!...") i nie dało się nawet niczego wysłać...

Ograniczenia!
Połączenie z internetem jest konieczne, bo trzeba wysłać zdjęcie i styl do przeróbki w chmurze (w trybie offline program jest praktycznie bezużyteczny)

Wymagania!
Android 4.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (1 głosów)

Strefa Download programu
PikazoPikazo dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 5 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pikazo