w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 276
Wszystkich postów: 927678
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Image to PDF Converter 4.1


ico
Image to PDF Converter jest prostym, bardzo szybkim i - co najważniejsze - skutecznym narzędziem służącym do konwersji wręcz dowolnej liczby plików graficznych do jednego pliku PDF. Wydano je na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android.

Program wyposażony jest we własną przeglądarkę grafik i to za jej pośrednictwem wybiera się interesujące obrazy. Aplikacja najpierw pokazuje dostępne w pamięci urządzenia albumy (foldery) grafik, a następnie pozwala wskazać je wybiórczo albo zbiorczo (ale nie wszystkie na raz). Temu służy pierwsza z pięciu ikon dostępnych w pasku narzędziowym tego konwertera. Kolejny krok polega na ręcznym ustaleniu kolejności wybranych grafik. W razie potrzeby również usuniemy te z nich, które dodaliśmy np. przez przypadek i w celu aktywowania tego trybu należy tapnąć ikonę drugą. Trzecia ikona powiązana jest natomiast z automatycznym sortowaniem grafik. Są 4 możliwości: od A do Z, od Z do A, od najnowszych, od najstarszych. Zatem w sumie dysponujemy i ręczną, i automatyczną metodą ustalania kolejności obrazów w docelowym PDF-ie. Czwarta ikona znajdująca się w pasku przeznaczona jest już do utworzenia pliku PDF, przy czym zostaniemy jeszcze poproszeni o wskazanie odpowiadających nam ustawień. Po pierwsze, obrazy mogą być bowiem (choć nie muszą i takie jest ustawienie domyślne) przycięte do określonej szerokości i wysokości. Po drugie, istnieje opcja przekonwertowania kolorów obrazów na skalę szarości albo na czerń i biel (domyślnie zachowywany jest ich stan oryginalny).

W końcu, po dotknięciu "Save PDF", otrzymuje się gotowy plik. W naszym wypadku, konwersja 7 zdjęć zajęła mniej niż sekundę (była wręcz natychmiastowa), zaś konwersja 103 plików (fotografii oraz obrazów średnich rozmiarów) - kilka sekund, więc i tak bardzo szybko. Po wszystkim otrzymuje się informację o wielkości utworzonego pliku i ile grafik zostało w nim umieszczonych; ponadto otrzymuje się pełną ścieżkę zapisu pliku oraz 2 opcje: otworzenia tego PDF-a w zewnętrznej przeglądarce (należy ją posiadać) lub wysłania/udostępnienia. Piąta i ostatnia ikona dostępna w pasku narzędziowym daje natomiast możliwość zarządzania już utworzonymi PDF-ami i np. zmiany ich nazw (domyślnie nazwy składają się z daty i czasu utworzenia plików).

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (w tym pełnoekranowe), gdy jesteśmy połączeni z internetem. Ich usunięcie kosztuje 4,79 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Image to PDF ConverterImage to PDF Converter dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Image to PDF Converter