w
googluj

Screenshot Join 1.1.0


ico
Screenshot Join to prościutkie narzędzie służące do najszybszego możliwego połączenia ze sobą 2 screenshotów bądź dowolnych innych obrazów posiadanych w pamięci urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android. Obsługa tej aplikacji jest naprawdę tak łatwa, że nie powinniście mieć kłopotu z doprowadzeniem procesu łączenia grafik do końca w ciągu zaledwie kilku sekund.

Finalna grafika może powstać na podstawie już gotowych obrazów z naszej galerii, ale także na bazie nowych: całych, nawet bardzo długich stron internetowych. Jesteśmy jednak ostrzegani, że ostatnia funkcja jest jeszcze w fazie eksperymentalnej i mogą z nią być problemy. Rzeczywiście: w naszym teście, zaraz po uruchomieniu tej ciekawej możliwości, nastąpiło zawieszenie aplikacji - ba! nastąpiło totalne zawieszenie całego systemu (brak reakcji na naciśnięcie czegokolwiek). Za drugim razem poszło lepiej, a raczej poszło już po prostu dobrze. Działa to zaś tak: po wpisaniu adresu strony internetowej i jej wczytaniu (zobaczymy ją bowiem w pełnej okazałości), narzędzie udostępnia przycisk przeznaczony do tworzenia zrzutu. Po naciśnięciu tego przycisku, otrzymuje się informację zwrotną o powodzeniu akcji wycięcia i kieruje się nas do zewnętrznej przeglądarki graficznej, gdzie można zobaczyć gotowy zrzut. Uściślijmy jednak niezwykle istotną kwestię: program zapisuje jako grafikę dosłownie całą długość strony, a nie tylko jej widoczny na ekranie w danej chwili fragment. Zatem nie jest to typowy zrzut ekranu, ale zrzut strony - i jego rozmiar może w związku z tym wynieść dobrych kilka MB.

Powtórzmy: właściwe łączenie przebiega w tym programie zawsze na obrazach posiadanych w pamięci urządzenia. I wybiera się zawsze tylko 2 grafiki: mogą to być zrzuty ekranu lub jakieś inne grafiki - w tym np. obraz strony internetowej, zrobiony przy okazji. Następnie określa się sposób łączenia: wertykalny albo horyzontalny. Finalny obraz zostaje zapisany w formacie JPG w katalogu "Screenshot Join". Z poziomu aplikacji można go natychmiast udostępnić albo wykorzystać do dalszego łączenia.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (w tym pełnoekranowe), gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam kosztuje 10,99 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Screenshot JoinScreenshot Join dla Android
2016-08-28

Ilość pobrań: 179 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Screenshot Join