w
googluj

Paper Camera 4.4.3


ico
Tworzenie oryginalnych zdjęć na smartfonie to droga do szybkiego zdobycia zainteresowania znajomych możliwościami posiadanego sprzętu. Teraz, ujęcia uatrakcyjnić można za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności kilkuminutowej edycji fotografii. Wszystko dzięki aplikacji Paper Camera.

Programów, które oferują obróbkę wcześniej uchwyconych zdjęć jest wiele. O wiele trudniej jest spotkać aplikację skracającą czas otrzymania upragnionego efektu do minimum. Paper Camera, dzięki możliwości nakładania efektów na ujęcia w czasie rzeczywistym, staje się idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie najdogodniejsze rozwiązania.

Aplikacja oprócz podstawowej zalety, jaką jest szybkość działania, jest niezwykle prosta w użyciu. Ekran Twojego urządzenia zostanie podzielony na okno kamery oraz panel do natychmiastowej edycji obrazu. Paper Camera udostępnia wiele filtrów, które pozwolą na dostosowanie posiadanego ujęcia do aktualnych potrzeb. Jednym z nich jest ciekawa funkcja Sketch Up, która w mgnieniu oka zamieni posiadany ujęcie w szkic narysowany ołówkiem. Comic Boom natomiast przemieni obserwowaną wizję w komiks. Ponadto, każdy z posiadanych efektów można w równie szybki sposób edytować poprzez choćby nasycenie efektu, kontrastu, czy wyrazistości konturów.

Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie tylko znudzone są zwykłymi ujęciami, ale i pragną w łatwy sposób wpłynąć na ich finalny efekt. Jedynym minusem programu może być fakt, iż nie jest on bezpłatny. Wydaje się jednak, że 7,99 zł za aplikację o takiej funkcjonalności nie powinno odstraszać amatorów edycji fotografii na systemie android.
Licencja: Płatna
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Paper CameraPaper Camera dla Android
2015-03-25

Ilość pobrań: 58 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Paper Camera