w
googluj
pl

Aparat Google


ico
Coraz lepsza jakość aparatów wbudowanych w telefony komórkowe czy tablety sprawia, że ich użytkownicy bardzo chętnie pstrykają fotki, jednocześnie korzystając z całej masy programów służących do obróbki i poprawek graficznych wykonanych zdjęć. W tworzeniu zdecydowanie lepszych i efektowniejszych fotografii pomoże nam aplikacja Aparat Google przeznaczona dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android.

Dzieło wewnętrznego studia Google to tak naprawdę nakładka na systemowy aparat, dodająca jednak sporo przydatnych opcji i funkcji, które mogą w istotny sposób wpłynąć na finalną jakość fotki. Dzięki niemu wykonamy efektowne zdjęcie sferyczne umożliwiające 360-stopniowy obrót obrazu, jak również otrzymamy panoramy o bardzo wysokiej rozdzielczości, umożliwiającej przedstawienie krajobrazów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nie brak także możliwości skorzystania z wizjera dającego szansę wykorzystania pełnej rozdzielczości obsługiwanej przez matrycę. Użytkownicy lustrzanki z pewnością docenią także opcję rozmycia soczewkowego, dzięki któremu uzyskamy efekt spłyconej głębi ostrości, znaną z popularnych i drogich modeli aparatów za kilka tysięcy złotych. Idąc z duchem czasu, twórcy umożliwiają nam także udostępnienie wykonanych fotografii na portalach społecznościowych Facebook i Twitter bezpośrednio z poziomu aplikacji. Nie brak tutaj także podstawowych opcji umożliwiających kadrowanie fotek czy też ustawiania jasności, kontrastu czy saturacji kolorów.

W porównaniu z poprzednią odsłoną tego programu znacznych ulepszeń doczekał się również interfejs – opcje zostały rozmieszczone tak, by nie zasłaniać kadru planowanego zdjęcia, a przycisk fotografowania umieszczono poniżej obrazu.

Wymagania!
Android 4.4 i nowsze

Spolszczenie!
Program uruchamia się w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Aparat GoogleAparat Google dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 774 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Aparat Google