w
googluj

Retrica 6.3.0


ico
Moda na tzw. selfies wcale nie maleje – słynne zdjęcie z gali wręczenia Oscarów czy fotki sławnych artystów czy aktorów znajdują spore grono fanów i miłośników przedstawiania własnej osoby za pomocą tego typu środków. Niejako podążając za trendami twórcy aplikacji mobilnych co i rusz prezentują nam nowe narzędzia umożliwiające tworzenie takich fotografii. Jednym z nich jest Retrica przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android.

Program ten umożliwia pstrykanie fotek „z ręki”, a następnie ich kompleksową obróbkę. Aplikacja, w stylu np. popularnego Instagrama, pozwala na narzucenie różnorodnych filtrów graficznych, które zupełnie zmienią wyraz zdjęcia. Retrica oferuje nam ponad 80 różnorodnych nakładek, dodających efekt rozmycia, archiwalnej fotografii, sepii czy szeregu odcieni szarości. Dodatkowe narzędzia ułatwiające pracę z aparatem wbudowanym w urządzenie mobilne to m. in. auto-focus, samowyzwalacz czy kreator ramek.

Wykonane za pomocą aplikacji zdjęcia znajdziemy na specjalnej, personalizowanej „wirtualnej półce” – twórcy przygotowali aż 22 różnorodne projekty graficzne takich „półek”. W przypadku próby wyróżnienia swojego zdjęcia aplikacja umożliwia wstawienie stworzonego przez siebie znaku wodnego – w razie potrzeby autorzy zaimplementowali czternaście różnych logotypów możliwych do zastosowania w każdej chwili. Program został udostępniony w ofercie serwisu Google Play w języku angielskim całkowicie za darmo.

Ograniczenia!
Istnieje możliwość zakupienie wersji pro (koszt 6,06 zł), umożliwiającej skorzystanie z 25 dodatkowych filtrów graficznych.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (43 głosów)

Strefa Download programu
RetricaRetrica dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 20405 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Retrica