w
googluj

Whistle Camera - Selfie & More 1.5.0


ico
Popularność tak zwanych „selfies”, czyli zdjęć robionych samemu sobie przez posiadacza telefonu sprawiła, że w sieci pojawiło się mnóstwo aplikacji ułatwiających ich tworzenie. Jedną z najciekawszych tego typu propozycji jest Whistle Camera – Selfie & More, w której do wykonania fotki wystarczy jedynie gwizdnięcie.

Program pozwala na tworzenie zdjęć zarówno przednim, jak i tylnym aparatem wbudowanym w urządzenie mobilne z systemem Android bez konieczności wybierania jakichkolwiek opcji czy wciskania przycisków na ekranie. Jedynym wymogiem jest wykonanie czystego gwizdu – aplikacja pozwala na ustalenie poziomu czułości rozpoznawania tego dźwięku w dziesięciostopniowej skali, co umożliwia łatwe dostosowanie programu do głośności otoczenia. Twórcy dali nam także szansę pstryknięcia fotki za pomocą przycisku głośności znajdującego się z boku obudowy, dzięki czemu nie ma konieczności korzystania z ekranu dotykowego. Whistle Camera – Selfie & More zawiera szereg istotnych opcji umożliwiających wykonanie zdjęć w wysokiej jakości – w każdej chwili skorzystamy z auto-focusa czy też zmienimy rozdzielczość fotki, co oczywiście ma kluczowe znaczenie w kwestii dokładności i ostrości obrazu.
Aplikacja pozwala ponadto na wykonywanie fotek w dwóch orientacjach: portretowej oraz krajobrazowej.

Przydatnym udogodnieniem w trakcie pstrykania zdjęć jest samowyzwalacz – dzięki niemu wykonamy je z opóźnieniem 3, 5 lub 10 sekund. Zapisane obrazy możemy dowolnie edytować za pomocą różnorodnych programów graficznych, które uprzednio zostały zainstalowane na naszym telefonie lub tablecie. Aplikacja zawiera także szereg różnorodnych opcji pozwalających podzielić się swoimi dziełami z innymi – zdjęcia prześlemy za pomocą modułu Bluetooth, mailem lub wiadomością sms. Program dzięki połączeniu z Facebookiem daje także możliwość opublikowania fotki na własnej tablicy, jak również wykorzystuje integrację z popularnym serwisem Picasa.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy podczas jej użytkowania. Zakup wersji pro skutkuje ich wyeliminowaniem.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Whistle Camera - Selfie & MoreWhistle Camera - Selfi... dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 64 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Whistle Camera - Selfie & More